Как выбрать смартфон GALAXY NOTE 9

6-13-2019

Как выбрать смартфон GALAXY NOTE 9
Samsung GALAXY NOTE 9  настільки потужний, що порівнювати його стає все важче. Видання Bloomberg вирішило порівняти характеристики флагманських смартфонів від запеклих конкурентів у світі мобільних пристроїв. Втім, аксесуар підкреслює ключову відмінність між продуктами других компаній. Також хочемо вам порекомендувати https://stylus.ua/smartfony/lineyka:galaxy-note-9_proizvoditel:samsung/

Для багатьох користувачів він навіть важливіший, ніж різниця в розмірі екрану чи його товщина. Ще одна важлива відмінність стосується вже славетної «виїмки». Під склом кожен зі смартфонів використовує різні версії однієї і тієї ж технології – OLED замість LCD. Це дозволяє користувачам робити дуже чіткі фото з далекої відстані, а також змінювати фокус, розмиваючи задній план, що раніше могли робити лише професійні фотоапарати. Обидва виробники, звісно, будуть стверджувати, що їхня технологія обробки фото краща і що з її допомогою можна зробити значно кращі фото.

Але для більшості користувачів різниця надто незначна, щоб це якось вплинуло на масштаби продажів. Однак, Apple повністю перейшов на Face ID, видаливши разом з єдиною кнопкою на смартфоні і сканер відбитків пальців. І це може відбитися на продажах. І чи будуть вони доступні взагалі. Однак, екосистема iOS нещодавно розширила свій і без того широкий каталог програм, в якому є також багато додатків з інструментами доданої реальності.

Можна, приміром, віртуально розставити меблі у себе вдома і подивитися, який це буде мати вигляд. Далеко не всі на Android можуть досягти такого ж результату. За допомогою спеціального кабеля його можна під’ єднати до монітора, а потім запускати програми так, ніби на домашньому чи офісному комп’ ютері. Мишку і клавіатуру можна під’ єднати за допомогою Bluetooth.

Втім, працювати все ж доведеться з Android, який не зрівняється з Microsoft Windows. Однак, цього може бути достатньо для людей, які хочуть один пристрій, здатний виконувати більшість завдань.