Кalyanopt.com.ua

7-30-2017

Тому немає нічого дивного в тому, що кальяни сирійські оптом закуповують продавці з усього світу – вони цінуються, як чудові подарунки, які показують вишуканий смак даруючого. Ви не знайдете «штампованих» примірників – все робиться з урахуванням традицій і особливої культури, яка увібрала в себе особливості багатьох народів. Детальніше на kalyanopt.com.ua. А кожна людина знає, що країни, які відчули на собі вплив різних культур, не можуть бути нецікавими – кожна віха історії відбивається не тільки на народі, але і на тих предметах мистецтва, які він створює. Кальян ж у всі часи в Сирії сприймався саме як предмет мистецтва – незвичайні, різні за розмірами, для різної кількості людей, дерев’яні, скляні, фарфорові та багато інших. Але особливо варто виділити дві фірми, які на сьогоднішній день є найбільш популярними:

• Habibi. Відносяться до кальянам «на кожен день» – відносно недорогі примірники, без особливих вишукувань, але з особливим шармом. Кальяни Habibi оптом підійдуть для тих людей, які цінують простоту виражену в класиці. Стандартна стійка колба, глибока чаша, зручні шланги – саме ця простота показує солідність фірми.
• Garden. Кальяни Garden оптом – це придбання для тих, хто захоплюється східною культурою і її унікальною красою. Привабливі кольори, химерні форми, вишукані вставки з металів та інших декоративних елементів – все це створює багатство вибору. Якщо вам потрібно купити кальяни оптом для подарунків, вам варто вибирати саме цього виробника.
А може, варто звернути увагу на… Китай?..

Не дивлячись на те, що кальяни AMYHookah оптом виробляються саме в Китаї, досвідчені люди знають – тут постаралися німці. Якщо ж врахувати, що німці – народ грунтовний, люблячий все доводити до досконалості, у вас навряд чи з’являться сумніви в якості їх товарів. Навіть незважаючи на те, що поставляються кальяни оптом з Китаю, за якістю їх виготовлення і складання стежать саме вихідці з Німеччини.