Кава без кофеїну (3 фото)

0
134

Багато хто віддає перевагу чаю кави і не уявляє собі день без ароматної чашечки цього напою. Однак, кофеїн не так вже й корисний. Тому все більшою популярністю став користуватися кави без кофеїну. Вперше про такому вигляді кави дізналися зовсім недавно, історія розповідає, що корабель, на якому везли кави потрапив у шторм, кавові зерна намокли і з них зникла частина кофеїну. Але смак при цьому кава не втратив.
img]http://billionnews.ru/uploads/posts/2016-06/1467046808_0.jpg[/img]

Сьогодні існують найрізноманітніші способи зменшення кофеїну в каві. На сучасному ринку пропонують багато видів безкофеїнового напою: зерновий, мелену та розчинну. І кожен з видів має індивідуальний спосіб виготовлення. Виробники користуються декількома основними способами:
– Прямий метод. Зерна обробляються парою близько півгодини. Потім вони вимочуються в розчиннику, який відповідає за дезінфекцію зерен. Після замочування зерна добре миють під водою.
– Непрямий метод. Спочатку зернятка замочуються в гарячій воді, потім розчин піддають екстракції з допомогою розчинника, видаляється кофеїн, але зберігаються всі смакові якості і аромат. Цей метод трохи дорожче, але кава зберігає набагато більше натурального смаку і аромату.
– З допомогою вуглекислого газу. Зерна опускають у воду, потім в суміш двоокису вуглеводу і води. Газ утворюється в рідину і добре вбирає кофеїн. Через 10 годин настоювання зерна можна використовувати.

Розчинна кава без кофеїну виготовляють аналогічним чином.
Але як би гарні не були технології з видалення кофеїну, жодна з них не прибере його 100%. У чашці безкофеїнового напою міститься від 5 до 10 мг кофеїну. Вживається цей кави точно також, як і звичайний. Кава в зернах потрібно варити, а розчинна просто залити гарячою водою. При бажанні можна додати цукор, молоко або вершки. Придбати таку каву можна на сайті компанії “The Kent&Sussex Tea&Coffee Company”, яка займається виробництвом широкого асортименту чаю та кави. Товар тільки високої якості та за доступними цінами.
Кофе без кофеина (3 фото)

Головною метою видалення кофеїну є приготувати безпечне для здоров’я людини кави, але в цей же час, зберегти весь корисний склад, який надає напою весь смак і аромат. У сучасному світі завдяки новітнім технологіям, це вдалося на всі 100 %. Якщо спробувати каву без кофеїну, то його неможливо відрізнити від простого кави.