Кікбоксинг для дівчат

1-14-2020

Кикбоксинг для девушек
Кікбоксинг – це вид спорту, який увібрав в себе багато елементів класичної англійської школи боксу і традиційного карате, ставши своєрідним «сплавом» цих видів бойових мистецтв. Трохи пізніше в дану різновид єдиноборств додали деякі елементи техніки з тайського боксу, а також тхеквондо. Характеризуючи кікбоксинг в загальних рисах, кажуть, що це найрізноманітніше ударне єдиноборство, у правилах якої не забороняються удари ногами і руками при використанні боксерських рукавичок. Це робить даний спорт універсальним і збалансованим. Також хочемо вам порекомендувати кикбоксинг для девушек

На заняття запрошені шанувальники видовищних спортивних єдиноборств. Бої між учнями виглядають ефектно. Основна ставка зроблена на комплексний розвиток і вивчення нових технік. Тренування включають вид вправ на координацію, витривалість, силу. Велике значення має точність рухів, а також гнучкість.

Кікбоксинг для початківців приваблює відсутністю больових або задушливих прийомів. Боротьба націлена на тимчасове виведення суперника з ладу, але не на знищення. Цей вид єдиноборств допоможе навчитися захищати себе в будь-яких ситуаціях. Ризик отримання травми знижений за рахунок підвищеної уваги до захисту. Заняття включають повний комплекс розминки та підготовки до фізичного контакту. Для кожного підбирається навантаження для початкового рівня, яка з часом плавно збільшується. Замовити пробне заняття ви можете на сайті Атаман боксу – це відмінний вибір для новачка, який бажає зайнятися єдиноборствами. Програма підготовки до розроблена кваліфікованими фахівцями. Тренери складають плани з урахуванням вікових особливостей, статевої приналежності і ступеня фізичного розвитку учнів.

Школа має в своєму розпорядженні власним тренажерним залом, тому підготовка включає повний спектр вправ. Спортсмени можуть вибрати ступінь контакту з супротивником. Програма включає роботу у форматі соло, часткового, легкого або повного зближення. Якщо перший варіант взагалі позбавлений спаринги і нагадує ударну гімнастику, то останній актуальний для прихильників реального бою. Займатися кікбоксингом запропоновано групами або індивідуально. Екіпіровку можна придбати в магазині. Асортимент складають з урахуванням думки майстрів спорту, а в продаж потрапляє продукція перевірених виробників. Тренери проводять разові уроки, а також працюють з постійними учнями по абонементу. Ціни на кікбоксинг для початківців цілком прийнятні. Цінова політика школи враховує соціальний статус відвідувачів. Вартість навчання для неповнолітніх та студентів знижена.