Кільце для телефону – стильний аксесуар для зручного використання мобільного пристрою

1-15-2021

Сучасну людину неможливо уявити без смартфону. З кожним роком гаджети стають усе більш функціональними, що відповідним чином позначається на їх зовнішньому вигляді: діагональ звичайного смартфона сягнула далеко поза 5 дюймів. Тримати в руках габаритний пристрій не завжди зручно, особливо жінкам. Тому найбільш розповсюджена причина поломки смартфонів – падіння з висоти. Щоб зберегти улюблений гаджет від механічних пошкоджень, використовуються спеціальні пристосування. Особливою популярністю користується кільце для телефону. Що це за аксесуар? Яка його функція? Давайте розбиратись.

Особливості виробу

Кільце для телефону – стильний аксесуар, який забезпечує зручну та безпечну експлуатацію смартфону. Виріб оснащений основою, виконаною в різному дизайні. Так, для прекрасної половини людства виробники пропонують моделі у вигляді милих звірят, наприклад, кошенят. Популярністю користуються кільця на анімалістичну тематику. Застосування пастельних відтінків надає виробу додаткової ніжності.

Для представників чоловічої статі можна в інтернет-магазині замовити кільце для телефону https://itlook.ua/catalog/pop-socket-i-nastolnye-podstavki-1/c45123/filter/brend-ustroystva=kolco-podstavka-1 у вигляді логотипу відомого автомобільного бренду, наприклад:

  • Ferrari;
  • Mercedes.

Кольорове рішення моделі представлене стриманими відтінками: синім, коричневим, сірим.

Для любителів фаст-фуду основа розроблена у вигляді логотипу McDonalds. Також в асортименті є моделі з мінімалістичним дизайном, виконані у вигляді колеса. Популярністю користується кільце Captan на морську тематику. Воно виконане у формі білої зірки на синьому фоні, яка обведена червоним колом.

Різноманітність асортименту дозволяє кожному підібрати аксесуар відповідно до свого смаку. Стандартна комплектація включає оригінальну коробку, у якій зручно зберігати кільце для телефону.

Особливості використання виробу

Кільце призначене для зручного тримання телефону в руці. Основа оснащена клейкою речовиною для фіксації аксесуара на задній кришці смартфону або чохлі. Кільце одягається на будь-який палець. Таке конструктивне рішення дозволяє не боятися, що гаджет вислизне з долоні й отримає пошкодження внаслідок падіння з висоти. Застосування виробу гарантує максимальну зручність під час користування смартфоном, наприклад, при написанні повідомлень або перегляді пошти.

Окрім того, таке кільце може знадобитися в якості настільної підставки. Кут нахилу міняється в залежності від потреб власника мобільного телефону. Стильний аксесуар стане чудовим доповненням робочого кабінету.

Особливість кільця – можливість обертання навколо своєї осі на 360 градусів. Така конструкція забезпечує користувачу максимальний комфорт під час експлуатації смартфона.

Для виготовлення моделі застосовується комбінація двох матеріалів – металу та пластику. Виробники використовують склад з якісними характеристиками, завдяки чому кільце зберігає стильний зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики впродовж тривалого часу.