Колбы для кальяна

7-8-2017

Ходять легенди, що колба для єгипетського кальяну – особлива. Насправді немає. Вона не відрізняється від інших. Кожна колба універсальна. Хоча, колба для кальяну Amy все ж буде відрізнятися, адже це знаменитий німецький бренд. Вони славляться високою якістю своїх кальянів і краще вибирати відповідну колбу преміум сегменту. Колби для кальянів роблять з пластику, заліза, кришталю і скла. Останнє можна поділити на богемське і звичайне.
– Скло. Найпопулярніший варіант. Більше 80% колб зроблені зі скла. Вони недорогі, досить красиві і різноманітні. У такий колбі легко проконтролювати рівень рідини. E yfc здесь, ви купите найкращі колби. А після, вона без проблем миється. Є і недоліки. У процесі виробництва в звичайному склі утворюються бульбашки і воно втрачає прозорість. Результат – колба може не так гарно грати на світлі.
– Богемське скло. Купити колбу з богемського скла – дороге задоволення. Але вона прекрасно доповнить кальяни дорогих брендів. Така прозора колба і має гарний відблиск. Особливо ефектно виглядає при підсвічуванні знизу.
– Кришталь. Найдорожчі – кришталеві колби для кальяну. Вони часто продаються в комплекті до кальянам преміум сегменту. Завдяки красивому блиску вони здатні створити атмосферу спокою, розслабленості та аристократії. Недолік – висока ціна і рідкість.
– Пластик. Пластикова колба дуже дешева, але вона і дешево виглядає. В ній складно визначити рівень рідини і вона сильно псує атмосферу. Тому, краще відмовитися від такого варіанту.
– Метал. Досить красиві і в одній ціновій категорії зі скляними. Але абсолютна непрозорість – їх головний недолік. До того ж, під сумнівом і їх краса. У свою чергу, виробники вихваляють їх за міцність.
У нас Ви можете вибрати оригінальні колби (Amy Deluxe, Khalil Mamoon, Mazaya) на будь який смак та бюджет та купити у магазині в Києві або замовити доставку в будь-яке місто України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро та інші міста.