Компресійний трикотаж

0
318

Кілька десятиліть тому жінки більшою мірою були залежними від прийнятих чоловіками законів. Мод, як правило, будувалася на смаках і бажаннях малого числа представників чоловічої статі, коли більша було проти «законодавчих актів» такого роду.

До 1970 років чимала кількість політиків у більшості країн світу були послідовниками сексизму. Вони забороняли будь-який прояв свободи думки у жінок. Навіть у США така тенденція моди мала місце бути. Але революція сімдесятих років в області стилю і здоров’я, організована широкими верствами населення та представниками великих компаній з пошиття одягу у більшості країн світу, дозволила жінкам відчути свободу у виборі одягу.

Компресійний трикотаж

Говорячи серйозно, навіть оздоровча одяг, як наприклад компресійний трикотаж здебільшого була поза законом. Навіть зараз в ряді країн вона належить до числа забороненого виду одягу.

Але добре, що ми живемо в цивілізованому суспільстві, в якому не діють варварські закони. І завдяки цьому, компресійний трикотаж стає важливим предметом гардероба кожної представниці прекрасної статі в наш час.

Найпопулярнішими видами компресійної одягу на сьогоднішній день є: еластичні гольфи, панчохи, колготки.
Компресійний трикотаж надівається зокрема:
-Після проведення операцій, спрямованих на вени;
-Внаслідок ведення малоактивного способу життя;
-Через відсутність контролю ваги і харчування;
-У період вагітності та після його закінчення;
-В момент тривалих подорожей і при авіаперельотах;
-При венозній недостатності і варикозі;

Також треба зауважити, що компресійні гольфи нерідко використовують спортсмени і туристи, часом навіть чоловіки, а не тільки жінки.

Види компресійного трикотажу
Існує кілька типів компресійного трикотажу:
-Профілактично компресійний трикотаж. Рівень компресії 15-18 міліметрів ртутного стовпа.
-Компресійний Трикотаж 1 рівня. Компресія 18-22 МРС.
-Компресійний Трикотаж 2 рівня. Компресія 23-32 МРС.
-Компресійний Трикотаж 3 рівня. Компресія 33-40 МРС.

В залежності від типу, компресійну білизну використовується в різних цілях. Наприклад, колготки, панчохи та гольфи компресійного трикотажу 2 рівня надіваються у разі відтоку нижніх кінцівок, при проведенні профілактики тромбозу глибоких вен і при змозі після флебосклеростизирования і флебектоміі.

Але не потрібно забувати, що носіння компресійного трикотажу можливо тільки після попередньої консультації з медичним спеціалістом. Наприклад, якщо у вас є хронічні захворювання (аортоартериит або ендартеріїт), надягати компресійну білизну вам протипоказано.