Кому моляться про роботу і гроші? Святі, покровительствующие матеріальним станом

0
155


Кому моляться про роботу і гроші? Святі, покровительствующие матеріальним станом

Буває, у життя вриваються непередбачені труднощі, що стосуються робочої сфери і фінансового добробуту. Коли людина втрачає віру та надію змінити життя в кращу сторону, на допомогу можуть прийти вищі сили, звичайно, якщо до них звернутися попередньо з щирим проханням. У такі моменти не зайвим буде володіння інформацією, кому моляться про роботу та гроші люди в хвилини труднощів і які святі можуть допомогти впоратися з матеріальними проблемами.

Яким святим молитися про працю та фінансовому благополуччі
Покровителем фінансових операцій, матеріального стану вважається Святий Спиридон Триміфунтський, який завжди почує молитву нужденних людей, що зазнають серйозні грошові труднощі. Відомо, що молитва Спиридону Тримифунтскому на гроші, має величезну силу і користується популярністю серед релігійних і навіть невіруючих людей. Молитва святому, може додати впевненості і сили, розширити горизонти і підказати виходи з непростих ситуацій.

Микола Чудотворець допоможе вирішити питання, що стосуються фінансової сфери. Він є заступником усіх людей, які просять про допомогу. За життя святий Миколай допоміг багатьом впоратися навіть з труднорешаемыми проблемами, він і зараз чує і допомагає тим, хто вірить в його силу, можливості і захист.
Святий мученик Трифон допомагає знайти нову роботу, вирішити житлові питання, захищає від нападок ворогів. Існує безліч випадків, коли його допомога відчувалася нереально короткі терміни.

Святий Даниїл Московський, перший засновник московської державності, протегує всім тим, у кого відсутній власний будинок.
До Архангелу Михайлу можуть звертатися люди, чия професія передбачає щоденний ризик і хоробрість – силовики, співробітники правоохоронних органів, розвідники. Михайло допоможе вирішити проблеми з роботою, грошові питання, додасть сили і впевненості.
Кому молятся о работе и деньгах? Святые, покровительствующие материальному состоянию

Часто моляться про допомогу в роботі і грошових питаннях великомученика Іоанна Нового Сочавскому, який за життя займався комерцією і торгівлею і був убитий за Спасителя Ісуса Христа. За допомогу у торгівлі можна також звертатися до Івана Російській.

В період пошуку нової роботи, бажання зберегти вже наявну посаду, про хороші взаємини в колективі і з начальством, звертатися з проханнями до Митрофану Воронезькому.

Обов’язково молитися про допомогу потрібно своєму ангелу – охоронцю, який завжди поруч і готовий направити свого підопічного на істинний шлях.
Всі ті святі, кому моляться про роботу та гроші чують щирі прохання і завжди готові просити допомоги у Бога за нужденних.