Корисні властивості парафіну (5 фото)

0
231

Сьогодні хотілося б поговорити про корисних і незвичайні властивості парафіну. Більшість людей асоціюють парафін зі свічками, так як до складу сучасних свічок входить парафін, але ви здивуєтеся в яких сферах ще застосовують цю речовину.

1. Спочатку поговоримо звичайно ж про свічках – сама по собі свічка давнє винахід, але вона була доступна лише багатим знатним людям, так як коштувала дуже дорого. Прототипом свічки є чаші, наповнені маслом або жиром, з трісочкою як гнота (пізніше стали використовувати фитильки з волокна або тканини). Такі свічки виділяли неприємний запах і сильно задымляли приміщення. Незабаром в середні століття була винайдена воскова свічка, але вона занадто дорого обходилася – щоб освітити приміщення доводилося оптом купувати свічки і до того ж вони сильно чаділі, тим самим псували стелі і стіни. Але вже на початку 20 століття був виділений нафтової віск – парафін. Парафін чисто і рівному горів, практично не даючи запаху (сильний запах мав лише дим, що утворюється при гасінні свічки, але цей запах не був сильно неприємним), і його було дешевшим, ніж будь-яке інше пальне речовина для свічок відоме до того часу.

2. Парафін також використовують у лікувальних цілях, зокрема в косметології: Цілющі властивості парафіну відомі дуже давно. І, незважаючи на те, що медицина досягла неабиякого прогресу в області косметології, людей віддають перевагу процедурам з використанням парафіну все ще дуже багато. Нагріте парафін покращує циркуляцію крові, сприяє прискоренню загоєння ран, значно покращує роботу суглобів. Парафінотерапія широко застосовується в посттравматичний період при реабілітації травм, незамінна при лікуванні суглобів. Застосування парафіну в косметології вважається дуже корисним. Зокрема парафін добре сприяє розкриттю пір, розм’якшенню і согреву шкіри, виведення токсинів. Так само, одна з найважливіших переваг парафіну, це відмінне зволоження шкіри. Парафінотерапія відмінно підходить для відновлення водного балансу шкіри, при чому волога з її поверхні не випаровується, а дихання шкіри поліпшується.

Парафін вільно продається в аптеках, так що проведення парафінотерапії в домашніх умовах не складе для вас праці. Якісний парафін за доступними цінами випускає вітчизняний виробник. Парафін з різними добавками випускають західні компанії, вони пропонують всілякі аксесуари для процедур парафінотерапії, такі, як рукавички, шкарпетки, ванночки для парафінотерапії. Якщо подібні аксесуари ви не змогли придбати у вашому місті, то ви легко зможете замовити їх в інтернеті.
Полезные свойства парафина (5 фото)

3. Парафін є складовою частиною будь-якої зубної пасти. Парафін, як вже було сказано вище, виводиться з нафти, він дуже слизький і гладкий, саме парафін надає зубній пасті красиву форму, при видавлюванні з тюбика. Тому категорично не рекомендується ковтати зубну пасту, тільки уявіть собі, що ви п’єте нафту 🙂
Полезные свойства парафина (5 фото)

4. Як не дивно, але парафін використовували в XIX столітті для збільшення грудей, важко уявити, але це факт.
Полезные свойства парафина (5 фото)

5. Парафін використовують, як найефективніша мастило для лиж і сноуборду. Ну і звичайно ж як мастило для деталей у предметах меблів – висувних ящиків, пеналів.
Полезные свойства парафина (5 фото)

6. Для просочення електротехнічного паперу, що використовується при виготовленні конденсаторів і намотування трансформаторів. Іноді також просочують та картон, що використовується для виготовлення монтажних плат методом навісного монтажу. Для заливки безкаркасних котушок індуктивності, для захисту їх від вібрацій і мікрофонного ефекту. Часто застосовується, наприклад, в УКХ радіоприймачах. Іноді заливають весь обсяг мікросхеми.