Користь чистої води

1-11-2019

Польза чистой воды
Від того, як людина споживає воду, залежить його здоров’я, і багато в чому. Адже без чистої води повноцінне функціонування організму просто неможливо. Кожна тканина, кожен орган і кожна мікросистема працюють в рідкому середовищі: вода потрібна для нормального кровообігу, вода необхідна для органів слуху і зору, для нормального функціонування всього травного тракту. Без води людина не зможе ковтати, моргати і навіть говорити. Коли ви думаєте, — клітини вашого мозку працюють, використовуючи воду. Таким чином очевидно: нормальна життєдіяльність людини напряму залежить від кількості випитої їм чистої води.
Також хочемо вам порекомендувати доставку бутильованої води київ Тут детальніше. Водолій – чиста вода від чистого сердця.
Всі прекрасно знають і слова лікарів: для збереження здоров’я потрібно пити багато води. Але як би не так. Виявляється, надмірне споживання води теж шкідливо, оскільки загрожує проблемами з нирками та надмірним потовиділенням (гіпергідроз). Принаймні, така точка зору професора Марка Вітлі, який займається лікуванням гіпергідрозу. І, за його словами, нерідко проблема надмірного потовиділення впирається саме в кількість споживаної води. Якщо ж ці заходи не допомагають, можна розглянути ін’єкції Ботокса (тимчасово припиняють потовиділення) або видалення потових залоз лазером. Вважається, потрібно випивати 2 літри води в день. Додайте сюди кава і чай. В принципі, цього достатньо, каже Вітлі. Якщо рідини дуже багато, нирки перевантажуються. Або ж організм виводить надлишки потім, обсяги якого, ясна річ, збільшуються. Взагалі пити потрібно тільки у випадку виникнення спраги.
До речі, ряд досліджень показав: якщо людина п’є воду, коли пити не хоче, у нього знижується концентрація. Вночі доводиться часто вставати в туалет, що негативно позначається на якості сну. Та й сама вода може представляти небезпеку потрапляють в неї хімічних сполук. І не можна забувати про ризик гіпонатріємії — коли рівень солей знижується до критичних показників, а набрякає мозок. Подібні напої містять велику кількість цукру, барвників, консервантів, смакових добавок і вуглекислий газ, які подразнюють слизову оболонку шлунка і, як наслідок, ведуть до захворювань шлунка; вимивають кальцій і тим самим підвищують крихкість кісток. Хімічні речовини додатково навантажує печінку і нирки, які намагаються захистити організм і очистити його від сторонніх речовин.