Котушка для металошукача Марс Голіаф

10-14-2019

Датчик тут працює за схемою Double – D. Відмінним відзнакою котушок даної фірми є відсутність помилкових спрацьовувань і більш збалансована робота. Якщо порівняти його зі стандартними котушками, то глибина проникнення сигналу металошукача майже в два рази збільшується. А ще, можна відсканувати велику ділянку землі, завдяки своїм розміром. Одним з основних відмінностей між ДД і моно технологією є форма променя DD котушок. Завдяки його проекції можна досягти великої глибини проникнення сигналів в грунт.

З допомогою катушки марс Голіаф значно підвищуються пошукові можливості вашого металошукача. Завдяки сучасним технологіям гарантується відсутність помилкових спрацьовувань і стабільний сигнал. Ви зможете, на глибині близько двох метрів, знаходити великі об’єкти. З усіх Марс МД котушка Голіаф найбільша, але незважаючи на це вона важить набагато менше, ніж інші котушки такого ж розміру, а працювати з детектором можна набагато довше і продуктивніше. Вона має максимальний захоплення території і велику глибину виявлення. Вся котушка, провід і місця, де він кріпиться, мають надійну герметизацію.

Котушка має товсті кріплення, завдяки яким відбувається надійна фіксація пошукової котушки без люфов на штанзі металошукача. А сам корпус пристрою має високоміцний пластик. Ця котушка буде служити вам довгі роки, завдяки тому, що його внутрішня порожнина залита епоксидною смолою. За рахунок цього можна не бояться попадання вологи і утворення тріщин. Завдяки повній герметизації котушки можна проводити пошуки у воді, в ставках, на мілководь і т. Товар вже в списку бажань. Розмір, дюйми: 12 x Розмір, см: . Легка котушка, яка відмінно підійде для пошуку дрібних речей. Товар вже в списку бажань. Розмір, дюйми: 12 x Розмір, см: . Легка котушка, яка відмінно підійде для пошуку дрібних речей. Товар вже в списку бажань. Розмір, дюйми: 12 x Розмір, см: . Легка котушка, яка відмінно підійде для пошуку дрібних речей.