Куди поїхати взимку в Росії

0
442


Далеко не всі російські туристи взимку відправляються на пляжі заморських країн, оскільки з кожним роком зростає привабливість активного відпочинку в Росії. Одним з найбільш популярних вітчизняних центрів зимового туризму сьогодні заслужено визнається знаходиться недалеко від Сочі знаменитий гірськолижний курорт Роза Хутір.

Чистий сніг і яскраве сонце
Куда поехать зимой в России
Після масштабних робіт з підготовки і проведення сочинської Олімпіади кращий в нашій країні гірськолижний комплекс має всі умови для повноцінного відпочинку і занять спортом. База комплексу включає в себе більше сімдесяти кілометрів трас чотирьох ступенів складності – від «зелених» для новачків до професійних «чорних». Навіть в безсніжну зиму покрив снігу необхідної товщини забезпечать машини для його штучної генерації.

Крім трас для спуску на лижах в околицях Троянди Хутір шанувальників снігових забав гостинно приймають сноуборд-парк і центр фрістайлу. Комфортабельні готелі, два десятки зручних і надійних підйомників різного типу, скі-сервіс на рівні світових стандартів – все це для вас.

Вибір готелю – справа важлива
Куда поехать зимой в России
Ви вирішили сповна насолодитися захоплюючими дух спусками з олімпійських трасах? В такому випадку вам необхідно вибрати найбільш підходящий готель. Рекомендуємо звернути увагу на Mercure Роза Хутір – сучасний готель класу чотири зірки. У ньому гостей курорту чекають затишні номери з чудовими видами на навколишні гірські схили.
До послуг проживаючих безкоштовний Wi-Fi, ресторан, оформлений в стилістиці російської дворянської садиби, чудово укомплектований фітнес-центр, хамам, чудовий басейн зі скляними вставками на стелі. Найближчі витяги до гірськолижних трас знаходяться всього в п’яти хвилинах неспішної прогулянки від готелю.
Ski-сервіс
Ski-паси гірськолижного комплексу включають в себе пропуск на всі канатні дороги. Інвентар для різних видів спорту, підходить як новачкам, так і досвідченим профі, пропонується в п’яти пунктах прокату. На нижніх станціях витягів особисті речі можна залишити в камерах зберігання. Тим, хто бажає поліпшити якість свого катання, призначений спеціальний курс у місцевих гірськолижних школах.
Як дістатися
Зазвичай мандрівники прибувають в Розу Хутір з адлерському аеропорту на курсують цим маршрутом автобусах, таксі або фірмовому місцевому електропоїзді. Дорога на гірський курорт проходить по мальовничих місцях і відкриває масу красивих видів.
Куда поехать зимой в России
Бронюйте номер в Mercure Роза Хутір і насолоджуйтеся іскристим пишністю снігових схилів!