Кухні в кольорі

7-4-2019
contact office

Хочете, щоб ваша кухня була не просто втіленням комфорту та еталоном функціональності, а дарувала справжнє задоволення від перебування на ній і надихала на створення кулінарних шедеврів? Тоді варто приділити належну увагу колірному рішенню.

Зазвичай основна складність у створенні гармонійного інтер’єру полягає в умінні грамотно поєднувати кольори. Давайте ж не будемо нехтувати порадами фахівців і прислухаємося до думки досвідчених дизайнерів в цьому питанні Каталог кухонь Mobirorm Одесса

Зігріваюче тепло або прохолодна свіжість?
Перш ніж вибрати один або кілька конкретних кольорів, варто знати: всі кольори умовно діляться на холодні і теплі відтінки. І їх використання безпосередньо залежить від особливостей вашого приміщення.

Вікна кухні дивляться на північ, постійно не вистачає тепла і світла? Ситуацію змінить палітра теплих відтінків. Жовтий, Помаранчевий, Коричневий, Червоний, беж – всі ці кольори здатні «зігріти».

У вас південна сторона і сонце гостює на кухні з ранку до вечора? На допомогу прийдуть холодні кольори, такі як синій, зелений, фіолетовий. Саме вони принесуть відсутню прохолоду.

Світло і темрява: хто переможе?
Яким відтінкам віддати перевагу: світлим або темним – теж питання важливе. Якщо бажаєте, щоб кухня виглядала стильно й ефектно, зверніть увагу на пару з глянцевими фасадами, виконані в чорному, темно-фіолетовому, шоколадному та інших подібних тонах. Але варто врахувати, що така палітра буде виграшно виглядати на досить великій площі.

кухня в темних тонах

Розсунути стіни» маленької кухні і додати легкості допоможуть світлі, пастельні кольори. При цьому мова йде не просто про стерильно-білому, а про м’які відтінки, таких як ванільний, вершковий, пудровий.

кухня в світлих тонах

Колірні рішення на будь-який смак
Що є колір? C точки зору фізиків це властивість світла, який за своєю суттю є електромагнітною хвилею. Довжина цієї хвилі і визначає колір.
Існує кілька основних правил (схем) поєднання кольорів, дотримуючись яких підібрати ідеальну палітру для кухні, та й для будь-якого приміщення, зможе навіть непрофесіонал.

Монохромний інтер’єр. Сподобається тим, хто любить порядок у всьому і хоче, щоб кухня мала акуратний, продуманий вигляд. Досить просто використовувати різні відтінки одного кольору.
аналогияНейтральная колірна схема. Її можна порадити любителям спокійної атмосфери. Треба взяти два сусідніх відтінку і додати один ахроматичний колір: білий, чорний або сірий. Як варіант, гарнітур теплого деревного відтінку, що стоїть на тлі зеленуватих стін, можна вдало доповнити білою кам’яною стільницею.

Игра контрастів. Досягається завдяки комплементарній колірній схемі, коли підбираються протилежні по колірному колу відтінки, наприклад, жовтий і синій, бірюзовий і бузковий, помаранчевий і блакитний. Допоможе зробити інтер’єр більш яскравим і живим.

Правило аналогією. Кухня буде виглядати дуже елегантно, якщо для її оформлення використовувати родинні (сусідні по спектру) кольору. Так, блакитний колір чудово поєднується з зеленувато-жовтим і салатовим відтінками, а насиченість малинового відмінно доповнять і урівноважать фіолетовий і синій тони.