Курсоуказатель – прилад, що забезпечує точне паралельне водіння

0
467

Впровадження технічно досконалою й економічно вигідною технологією курсовказівника значно підвищує продуктивність діяльності роботи сільськогосподарських машин. Більш ефективним вважається застосування приладу і широкозахватних агрегатів. Суть застосування приладу полягає у зв’язку зі супутниковою системою навігації, достатньо замовити пристрій на http://micro-wave.com.ua/catalog/guidance-system швидко навчитися нескладним застосування, і приступати до виконання сільськогосподарських завдань.

Зовнішній вигляд, особливості конструкції
Пристрій має прямокутну форму, великий кольоровий екран, на який в процесі надходять необхідні дані. Надходить інформація легко читається при будь-яких умовах праці і погоди. Якщо є необхідність уточнити ситуацію, можна збільшити зображення за допомогою спеціальної функції. Зазначимо, що купівля інноваційної системи паралельного водіння повністю окупить вкладені кошти вже протягом одного сезону. Правильна, грамотна експлуатація, дбайливе ставлення до моделі, що забезпечить більш тривалу експлуатацію, а купівля нової – буде обумовлена лише тим, що через кілька років з’явиться більш досконала модель.

Вся продукція має гарантію якості, пройшла певний тестування, відповідає встановленим нормам.
Курсоуказатель від компанії Мобінет – це надійний помічник, що підвищує ККД, що дозволяє збільшити ефективність застосування сільгосптехніки. Моделі передбачають наявність голосових, екранних підказок, є можливість задавати будь-яку ширину захвату, надійність приладу обумовлена протиударним корпусом, захистом від пилу, вологи.
Експлуатація інноваційного обладнання передбачає такі вигоди, як значне зниження витрат на витратні матеріали, підвищення якості виконуваних робіт, швидка окупність устаткування, можливість швидкої переустановки на іншу техніку. Застосування курсовказівника – це розумне рішення для виконання різних польових робіт, наприклад, обробка грунту, оприскування, виробництво збиральних робіт.

Виділимо шість якостей, чому слід купувати системыагроконтроля:
-відмінна точність паралельного водіння;
-міцний, захищений дисплей, виброустойчивочть, надійне кріплення, антена;
-просте, зрозуміле меню;
-легкий монтаж, перемонтаж;
-ідеальне поєднання якості та вартості;
-наявність вигідних, додаткових переваг.

За останній час аграрна сфера, завдяки нововведенням, істотно змінилася. Польові роботи приносять великий дохід, точне водіння дозволяє підвищувати урожайність, затрати на виробництво, матеріали, заощаджуватися час.