Лазерна епіляція

3-10-2021

Лазерна епіляція Львів | Ціна від 165 грн на лазерну епіляцію | AVANTAGE

Лазерна епіляція в косметологічній клініці Косметологія «Авантаж»

Ідеально гладка шкіра без єдиного зайвого волоска-мрія багатьох дівчат.  І в пошуках вирішення проблеми вони готові пробувати всі засоби, чекаючи миттєвого ефекту після першої ж процедури. Але не все так просто: неефективні методи не дають бажаного результату. Епілятори, віск і цукор завдають біль і не зменшують кількість волосся і інтенсивність їх зростання, так що доводиться повторювати процедури кожні 3-4 тижні протягом усього життя. Обходитися бритвеним верстатом безболісно і дешево – але і ефект зберігається всього на день-два, не кажучи вже про можливе подразнення і врослих волосках. Електроепіляція поступово видаляє волосся назавжди-але це дуже болюча процедура, а з огляду на її техніку, можливі незворотні ускладнення (рубці) і сеансів потрібно чимало, особливо на таких великих ділянках тіла, як ноги, наприклад. Також хочемо вам порекомендувати лазерну епіляцію косметологічна клініка Косметологія «Авантаж» .

Лазерна епіляція-справжній лідер в боротьбі за красиву і ідеально гладку шкіру. Щоб домогтися ефекту, доведеться провести не одну процедуру. Чому? детально розглянемо це питання.

Секрети анатомії

Ви дивитеся на шкіру, бачите волоски і вирішуєте вдатися до лазерної епіляції. А чи відомо вам, що під шкірою може перебувати в 3 рази більше живих фолікулів, ніж волосків на поверхні? Тому ми бачимо лише частину “рослинності”. Волосся має свій життєвий цикл, при цьому навіть розташовані поруч волоски ніяк не синхронізовані по стадіях росту. Видаляючи один видимий волосок, ми ніяк не впливаємо на той, який зараз «дрімає» або скоро випаде. Такі особливості нашої анатомії не дозволяють позбутися від усіх волосся за один сеанс, про який би вид епіляції не йшла мова.

Життєвий цикл волосся, і як він впливає на ефективність процедури

Чому доведеться виконувати епіляцію не один раз і з пристойним інтервалом? досвідчені майстри розкажуть, що такий підхід обумовлений не спробою змусити вас заплатити більше, а виключно непорушними особливостями фізіології. У волоса є 3 стадії росту:

  • анаген -в цей період волосся активно росте і накопичує меланін. Кращий час для лазерної епіляції. Лазер, який «реагує» саме на меланін, впливає на волосяний фолікул, промінь проникає глибоко в цибулину і блискавично перетворюється в теплову енергію. Під впливом високих температур « “сприйнятих” меланіном, фолікул руйнується. Так ось, лазерна епіляція найбільш ефективна в тій фазі анагена, коли спеціальні клітини меланоцити справили достатню кількість меланіну. Іншими словами, навіть в стадії анагена не всі волосся видаляються назавжди за один сеанс.
  • катаген-перехідна стадія, поступове припинення росту. Клітини волосяної цибулини перестають ділитися, меланін не виробляється. Волосок ” засинає і впливати на нього лазером марно.
  • телоген – стадія “спокою”, коли волосся остаточно відділений від живить його судини і готується до випадання.

Як стверджують вчені: всього 30-40% волосся на тілі в конкретний момент часу перебувають в стадії анагена. За один сеанс ви позбавляєтеся тільки від зростаючи волосків, в яких досить меланіну, щоб енергія лазера могла «вбити» фолікул. А як же бути з іншими? необхідно зробити перерву на 6-8 тижнів і приступити до повторних процедур.

Через такий період на оброблених ділянках з’явиться друга «хвиля» росту волосся. Правильний підхід дозволить позбутися від небажаних волосків з максимальною ефективністю.

Скільки знадобиться процедур і яка тривалість ефекту

З анатомією розібралися, а тепер про найбільш хвилюючих питаннях.

Перша процедура закінчена, коли ж випадуть волоски? доведеться чекати, фолікул вражений, але ще утримує стрижень волосини. Володаркою гладкої шкіри ви станете через 10-14 днів. Щоб повністю позбутися від небажаної рослинності потрібно мінімум 4-5 сеансів (все залежить від вашого типу шкіри, особливостей кровообігу, методів епіляції, використаних раніше і інших індивідуальних факторів). Лікар-косметолог визначить точніше кількість процедур в разі кожного конкретного клієнта-зазвичай до 8-10.

Лазерна епіляція може позбавити від волосся назавжди? Механізм процедури передбачає ураження цибулини (її смерть), а як результат на тому місці ніколи не виросте новий волосся. Наукові факти підтверджують: лазер здатний видалити до 95% всіх волосся. А як же бути з 5% залишилися? знову анатомія: ніхто не дасть вам гарантії (при будь-якій процедурі), що новий фолікул не прокинеться і не пустить «паросток». Це ж, до речі, стосується і фотоепіляції, і електро (навіть більшою мірою).

Звичайно, нам всім хотілося б позбутися від волосся буквально за одне відвідування фахівця з лазерної епіляції. Але подумайте на перспективу: вже після першого сеансу волосся стане десь на 30% (!) менше, а через рік-півтора ви зможете про них забути! Не такий вже й довгий термін для вирішення такої великої проблеми.