Lineage 2 classic: цікаві факти про найпопулярнішою грі

0
139

Вже не один десяток років користувачі зі всього світу із задоволенням виконують цікаві завдання, відправляються в пригоди і квести в найпопулярнішій грі Lineage 2 classic. Безкоштовне і необмежене користування, найкраща графіка і продуманий сюжет – ось те, що робить Lineage 2 classic справжньою знахідкою для поціновувачів ігор такого плану. Простотою і зручністю привернула lineage 2 classic своїх вірних гравців. Звичайно ж, не має сенсу розбиратися в тому, чому цей неймовірний світ заволодів серцями мільйонів і продовжує заволодівати. А ось дізнатися деякі цікаві факти про грі – не завадить.

Стало відомо, що коріння цієї гри йдуть в 20ый століття – у 1998 році світ зміг оцінити первинну версію Lineage. Навіть з двомірної графікою гра вже тоді утримувала увагу тисячею користувачів. Сама назва можна перевести як «родовід», що тісно пов’язано з тим, як цікаво представлена історія всіх народів нашого світу. Добре нам відома, і звична Lineage 2 вийшла тільки через 5 років, у нашій країні тільки 2008 рік був ознаменований її появою. Як і в будь-якій популярній грі, в lineage 2 classic сервера є її невід’ємною частиною.
Lineage 2 classic: интересные факты о самой популярной игре

Взагалі, в грі є 3 головних сервера – Grand Kain, Maphr і Shillien і Eva. Єдина істотна відмінність серверів полягає в кланах, які там знаходяться. Найбільшим і найбільш відвідуваним є останній – його аудиторія налічує більше 10 000 гравців. Варто відзначити, що така відома і затребувана гра залишається такою і завдяки тому, що є безкоштовною. Гравець може за реальні гроші лише прискорити процес проходження будь-якої місії і отримання бажаного предмета.
Lineage 2 classic: интересные факты о самой популярной игре