Ліпосакція підборіддя

5-13-2021

Друге підборіддя – це те саме небажане зміна в зовнішності, яке з’являється поступово, але потім кардинально змінює зовнішність людини. Він може виникати через схильності до повноти, загального ожиріння, внаслідок вікових змін або порушень в процесі обміну речовин. Рекомендую липосакция подбородка за кращою ціною.

Єдиний спосіб позбавитися від зайвої підборіддя – зробити ліпосакцію. Ця пластична операція націлена на видалення яке зібралося надлишків жиру в області підборіддя і шиї, а також на надання чіткості контурам особи. Вартість ліпосакції підборіддя в різних клініках пластичної хірургії знаходиться приблизно в одному ціновому діапазоні, тому вибирати варто з досвіду хірурга.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ?

Як правило, для подібних процедур використовують місцеву анестезію. Тривалість операції становить не більше години. Всі маніпуляції проводяться через три розрізу, два з яких розташовуються під вушними мочками, а ще один – під підборіддям або в ротовій порожнині. Через них в порожнину вводять канюлі – спеціальні інструменти для відкачування надлишків жиру, який попередньо руйнують одним із способів.

1. Розчин Кляйна. Після його введення, починається спазм капілярів і судин, це призводить до набухання, а потім і руйнування жиру. Він перетворюється в емульсію, яка легко відкачується з порожнини через канюлі.

2. Лазер. Цей спосіб є найбільш популярним при проведенні ліпосакції підборіддя в Москві. Підшкірний жир під впливом променевої енергії руйнується і спеціальними інструментами виводиться з організму. Крім того, лазер стимулює процес синтезу колагену і еластину, що допомагає шкірі підтягтися і придбати більш молодий і здоровий вигляд.

3. Радіочастотні хвилі. Один електрод розташовується на шкірі, а другий вводиться в тканини. Між ними циркулює струм певної частоти, який розплавляє клітини жиру.

Кожен з методів має переваги і недоліки, які озвучує хірург на стадії планування операції.

ДЕ ЗРОБИТИ ЛІПОСАКЦІЮ ПІДБОРІДДЯ В МОСКВІ?

Одним з досвідчених і професійних хірургів, які проводять такі операції, є доктор Білий. Ігор Анатолійович понад 23 років працює в сфері пластичної хірургії, щорічно проводить понад тисячу різних щелепно-лицьових операцій.

Доктор Білий – це фахівець, який почують всі ваші побажання, а потім втілить їх у життя. Ігор Анатолійович дуже уважно ставиться до своїх пацієнтів, бо виконувати бажання, прибираючи недоліки і перетворюючи їх на переваги – це його покликання.

Якщо ви з Москви і хочете зробити ліпосакцію підборіддя, то запишіться на очну консультацію до лікаря Ігорю Анатолійовичу Білому. Він ніколи не проводить консультацій по Skype або відеозв’язку, тому що найбільш точно оцінити якість і стан тканин, а також обсяг майбутніх робіт, можна тільки при особистій зустрічі, на якій доктор проведе ретельний огляд і зможе скласти план операції.

ВАРТІСТЬ ЛІПОСАКЦІЇ ПІДБОРІДДЯ У ДОКТОРА БІЛОГО

Перед тим, як озвучити точну ціну операції, хірург проводить особисту зустріч з кожним пацієнтом, де проводить первинний огляд, дізнається всі побажання і бажаний результат, обговорює спосіб, яким планується проводитися операція, після чого призначає необхідні аналізи і становить план.