Луїза Хей – Зціли своє життя

5-2-2019

Луиза Хей - Исцели свою жизнь
Середня:.
Також хочемо вам порекомендувати Луиза Хей – Исцели свою жизнь
Звіт про ефективність практик з книги. Вперше прочитала цю книгу три роки тому, вона справила сильне враження. І тим не менше я не приступила тоді до практики. Хоча це не перша книга з езотерики яку я читала, але саме ця книга стала як би фундаментальною для мене.
Всепрощення і любов гарні, але не завжди можливі.
Була прихильницею Луїзи Хей і її російської послідовниці Ангеліни Могилевської деякий час назад. Самі ці жінки дуже приємні, їх відео і аудіо – лекції насправді налаштовують на позитивний лад.
Книгу Луїзи Хей я прочитала в підлітковому віці. Вона вдихнула в мене волю до перемоги. Я стала думати, що багато можливо в житті, якщо в це вірити. Настрої і віра в Бога творять дива.
Раджу всім сприйняти цю книгу, як перше нехитре допомога по психотератии з простими аффирмациями , заспокійливими розбурхану душу.
Луїза Хей, мабуть, одна з перших письменниць – психотерапевтів “вбігла” на початку 90 – тих в Нову Росію. Зізнатися чесно, на той момент у нас не так багато було Наших психотерапевтів, здатних допомогти пересічному громадянину і підтримати у звичайних життєвих ситуаціях.
Вже як рік я починаю і закінчую свої дні аффирмациями Луїзи Хей. Від важкої недуги, як у автора, вони мене не позбавили. Його, на щастя, у мене і не було. А от з дрібними “непорозуміннями” зі здоров’ям простенькі фрази розбираються досить – таки успішно.
Ніколи б не подумала, що книга може буквально “відкривати очі”, “змушувати думати”, “мотивувати до дії”. Читаючи цю книгу, виникали думки, що я розумію написане, усвідомлюю, бачу схожості з моєю проблемою, а де – то відмінність. Ця книга відповість на багато питань.
З книгами Луїзи Хей я познайомилася давно. Ця яскрава, дивовижна жінка, якій майже 90 років, не може не захоплювати. Через що тільки їй не довелося пройти в житті, які тільки випробування вона не подолала.
Книга добра, відкриває очі людині, на багато проблем. Я впевнена, що хто уважно прочитає цю книгу, може змінити своє життя і поправити здоров’я. Луїза Хей, автор, зазнала в житті багато поганого і на своє духовне зцілення, і досвід, хоче допомогти людям. Як зцілити себе від хвороб. Ви знаєте, в чому може бути корінь ваших проблем. Тоді ласкаво просимо в мій відгук про цю диво – книзі.
Копіювання дозволяється тільки з письмового дозволу адміністрації сайту.