Макс Поляків і нова EOS Platform

12-15-2018

not found
Макс Поляків та комерційна організація EOS представила EOS Platform. Це новий інструмент для пошуку, зберігання, обробки зображень і геоданих з супутника. Завдяки популярної технології дистанційного зондування можна дізнатися важливу інформацію. Технічні можливості EOS Platform дозволяють отримувати доступ до даних дистанційного зондування планети, обробляти геодані і швидко доставляти інформацію користувачеві.
Також хочемо вам порекомендувати https://gordonua.com/news/science/maks-polyakov-rasskazal-na-chto-sposobna-novaya-eos-platform-253072.html
Головна перевага нової платформи – масштабне і постійне поповнення бази даних. Завдяки цій програмі вдалося створити EOS Neural Atlas, який показує весь потенціал інформації, отриманої при дистанційному зондуванні Землі, що сприяє вирішенню різних проблем. EOS Neural Atlas постійно поповнюється новими даними, які об’єднуються з різними аналітичними методами.
Максим Поляков та організація EOS також випустила хмарну платформу EOS Crop Monitoring. Вона призначена для компаній, організацій і приватних осіб, які працюють у сфері сільського господарства. Платформа виконує аналіз аерокосмічних знімків. У підсумку користувачам надається можливість отримати карти класифікації видів зернових культур для певної місцевості, відомості про прогнозованої врожайності, стан посівів, погодних умов в певній місцевості та іншу корисну інформацію.
Унікальність платформи полягає в тому, що вона включає в аналіз поточну та архівну інформацію спостережень. Більше інформації по цій темі ви також можете знайти на цьому сайті. Ця функція дозволяє швидко визначити ефективність польових робіт під час вегетації рослин і встановити, які райони мають потенційний ризик посухи, повеней і т. п. Надійні алгоритми дозволяють точно оцінювати аграрну статистику, спрогнозувати врожайність, стежити за станом посівів і виконувати інші важливі завдання.
Макс Поляків і організація EOS постійно займаються розробкою нових інструментів для аналітики геоданих. Вони активно завойовують ринок даних супутникового моніторингу нашої планети. Підприємець Макс Поляків розвиває космічну індустрію в Україні, він відкриває нові компанії і розробляє інноваційні програми, щоб вивести країну на одну з лідируючих позицій в галузі освоєння космосу.