Мангал з дахом – новий рівень приготування мяса на дачі

0
386

Багатьом було б важко уявити собі відпочинок на дачі без шашличка, просоченого ароматним димом справжнього вогнища, саме тому майже кожен дачний власник на своїй ділянці має як мінімум невеликий, портативний мангал. Ну або дуже сильно хотів би обзавестися мангалом, адже це один з найбільш зручних і корисних способів приготування м’яса і риби, а також запечених овочів.
]

Багато скажуть: нічого складного в мангалі немає, його легко зробити самостійно. Взяв металевий ящик, приварив ніжки і зробив отвори, ось тобі, будь ласка, і мангал. Але в реалії хочеться чогось більшого, адже це далеко не ідеальна конструкція, і їй потрібно ще багато доопрацювань, з недоліків: весь дим залишається на місці розпалювання, а хотілося б щоб він йшов в інший бік. Якщо різко почнуть випадати опади, то доведеться переміщатися кудись під навіс, там, де дощ вас не застане, але ось біда: весь дим залишиться під цим самим навісом.

Та можна звичайно поставити мангал в літній альтанці і м’ясо зручно контролювати при прожарювання, і дощ не застане вас зненацька, але проблема з димом залишається. Як її вирішити? Можна купити мангал з дахом для дачі.

Особливості вибору.
Існує два основних види мангалів з дахом – це стаціонарні і розбірні. Також вони поділяються на професійні і звичайні.
Звичайні мангали з дахом, краще всього підійдуть для тих, хто не хотів би витрачати свій час на приготування складних страв. Такі люди використовують мангал для приготування класичного маринованого м’яса, тобто шашлику, ну і рідше, риби.
Розбірні мангали потрібні для тих, хто любить скоріше не свою дачну ділянку, а які-небудь інші красиві місця, береги річок і так далі. Така конструкція займає не багато місця і збирається дуже швидко, навіть поодинці.
Як правило, у професійних мангалах є спеціальна зона для роботи і коптильна, такий мангал найчастіше досить великий, що просто не потрібно звичайним користувачам.
Звичайний мангал з дахом, це класичний мангал, найчастіше зі спеціальною трубою для відведення диму, ну і відповідно дахом. Бувають різних розмірів, і з використанням різних матеріалів. Найчастіше ковані.
Також варто звернути увагу на різноманітні полички для зберігання шампурів або будь-якої іншої кухонного начиння, наявність їх дозволяє зберігати всі речі завжди під рукою.
Звертайте увагу на якість металів, та загальну стійкість конструкції. Чим більше товщина металу, тим краще, але не варто забувати і про такий конструкції.