Меблі для готелів на будь який смак та бюджет (3 фото)

0
452

У вітчизняному турбізнесі назрівають серйозні зміни: уряд дав старт розвиткові внутрішнього туризму. Як кажуть самі власники готелів, настав час економічних хостелів. Нарівні з цим, нікуди не дінеться і віп-сегмент. Завдання компанії «МебельСтиль» в цих умовах – забезпечити всі засоби розміщення якісною і доступною меблями для готелів.

Офісні меблі — це продукція, яку компанія «МебельСтиль» розробляє, виробляє і реалізує вже більше 20 років. За цей час компанія напрацювала великий досвід і широкі партнерські зв’язки з постачальниками фурнітури і деревних масивів, як у Росії, так і за кордоном. Досвід і перевірена часом партнерство дозволили компанії розширити асортимент власної продукції, і запропонувати клієнтам, у тому числі, меблі для готелів, адміністративних установ і конференц-залів.

І завдяки широкому асортименту компанії це легко вдасться. Судіть самі, «МебельСтиль» виробляє не менше трьох колекцій готельної меблів: «Контемп», «Меридіан», «Лагуна». Але про кожній – по порядку в подробицях.

Якщо стоїть завдання облаштувати номери хостелу або економ-готелю, зверніть Вашу увагу на колекцію меблів для готелів «Contemp» («Контемп»). Вона створюється під девізом «нічого зайвого». Суворі поверхні, мінімалізм, універсальні матеріали ЛДСП, доступна ціна – ось основні характеристики предметів меблів цієї колекції. В асортименті представлено все необхідне для типового готельного номера – від тумби, дзеркала до шафи з безліччю полиць і ліжок.

Для номерів категорії «стандарт», «комфорт» класичних готелів чудово підійде меблі колекції «Meridian» («Меридіан»). Лаконічність і ергономічність, стильні спокійні кольори і надійність – основні характеристики цієї меблів. Більше уваги приділено деталям: наприклад, ручки тумбочок і шаф тут суцільнометалеві, з гальванічним покриттям. Така фурнітура поставляється на виробництво з Польщі.
Мебель для гостиниц на любой вкус и бюджет (3 фото)

Не обійшли увагою і меблі для готелів класу «люкс». Це колекція «Laguna» («Лагуна»). У складі – матеріали ЛДСП і МДФ. З них виробляється широкий асортимент готельної меблів високої якості і підвищеної зносостійкості з поліпшеним дизайном. Це фігурні фасади, стильні поверхні, підвищену увагу до дрібниць. Гарнітурами цієї колекції можна з легкістю укомплектувати будь-який номер, додавши затишній атмосфері солідності і презентабельності.
Мебель для гостиниц на любой вкус и бюджет (3 фото)

Впевнені, будь закупник, кожен власник засобів розміщення знайде в каталозі «МебельСтиль» щось на свій смак і бюджет. Серед переваг компанії – наявність гарантійних термінів, які поширюються на всі колекції меблів, адекватні умови поставки, оперативна збірка на місці. Все це дозволяє характеризувати співробітництво як взаємовигідне. Ласкаво просимо!