Меблі з ротанга: як вибирати?

0
285

Сьогодні меблі з ротанга користується великою популярністю. Такі вироби відрізняються вишуканістю, функціональністю, зручністю. Крім того, плетені меблі (її ви отримаєте тут http://www.ezakaz.ru/catalogkresla_rotang.html, приміром) ідеально поєднується з інтер’єром різних стилів. У середньому термін служби виробів з ротанга може становити від 10 до 25 років. Вартість плетених моделей значно нижче цін на звичайні предмети меблів. Для того щоб вироби радували довгий час, варто звернути увагу на деякі нюанси при виборі.

Основні моменти

Вивчайте зовнішній вигляд меблів. Цього інколи буває достатньо для того, щоб виявити наявні дефекти. Віддавайте перевагу варіантам виробів, деталі яких зафіксовані за допомогою шурупів і саморізів. Ні в якому разі не повинні бути присутніми цвяхи або скоби. В іншому випадку меблі прослужить вам зовсім недовго.

Уважно огляньте стики. Вони повинні бути практично непомітні. Також вивчіть рівність і якість обплетення меблів. Дороги і міцні моделі з сиром’ятної шкіри, більш доступні за вартістю варіанти виробів з кори ротанга або абаки (їх можна придбати на сайті http://www.ezakaz.ru/, наприклад).

Зверніть увагу на симетрію і рівність елементів меблів. Не повинні помічатися які-небудь спотворення. В іншому випадку наявні недоліки позначаться на міцності виробу. Варто вивчити деталі з наявністю дрібного плетіння. Пам’ятайте, що якщо в даних областях буде присутній навіть найменша дірочка, вона може вирости з часом до значних розмірів.

Перевірте якість фарбування. На поверхні виробів зазвичай немає темних і світлих плям. Стебла, як правило, не мають точок і тріщин. В іншому випадку їх присутність буде свідчити про порушення технологічного процесу змочування і згинання матеріалу. Враховуючи всі вищеописані особливості пошуку якісної меблів, ви зможете без праці підібрати для себе найкращий варіант виробу.