Міфи про холодильник: розвіюємо сумнівну інформацію

6-22-2020

Сучасну кухню важко уявити без холодильника. Пристрій необхідний для зберігання продуктів, охолодження напоїв, створення льоду в морозильній камері та інших повсякденних потреб. Обрати холодильник на Алло неважко, але потрібно знати деяку інформацію про незамінне приладдя. Оскільки «електричний морозко» — це техніка, про неї існує багато чуток та міфів. У цій статті спробуємо розібратися в сумнівних моментах та дізнатися правду про популярні пристрої.

Найрозповсюдженіші сумнівні факти

Серед користувачів техніки виникають конфліктні ситуації на теми експлуатації техніки, її економічності та прибирання всередині. Розвіюємо суперечні питання:

  1. Будь-який холодильник необхідно розморожувати декілька разів на рік. Сучасна техніка з технологією NoFrost не потребує таких маніпуляцій, оскільки на стінках морозильної камери не утворюється лід.
  2. Холодильник треба заповнювати повністю, так він краще працює. Для коректної роботи всередині пристрою повинна бути циркуляція повітря, інакше камера буде охолоджуватись нерівномірно і деякі продукти можуть зіпсуватись.
  3. Кількість споживаної електроенергії не залежить від температури страв та продуктів. Коли до холодильника потрапляють теплі чи гарячі каструлі та інший посуд, пристрій починає працювати в посиленому режимі, аби підтримувати допустимий рівень градусів. Не рекомендовано ставити в камеру їжу, яка ще не охолола.
  4. Холодильник вбирає всі запахи і від них неможливо здихатись. Оскільки в пристроях є вентиляція, а відкриття дверей — додаткове провітрювання, залишитись запахи можуть лише у випадку вимкненої техніки з купою продуктів усередині. Якщо доглядати за камерою та вчасно прибирати непридатну до вживання їжу, ніяких неприємних ароматів не буде.
  5. Сучасні моделі дуже потужні та потребують багато електроенергії. Споживання ресурсів залежить від класу холодильника. Якщо на техніці є відмітка А+++ — це холодильник з економією енергії.

На що звернути увагу перед придбанням

По-перше, слід визначитись з об’ємом камери. Зверніть увагу, чи багато ви купуєте швидкопсувних продуктів та в якій кількості готуєте страви. Додаткові функції — не остання характеристика при виборі, адже з ними техніку легко контролювати та використовувати.

Клас енергоспоживання впливає на витрати електроенергії, обирайте економічні моделі. Дизайн холодильника повинен лаконічно гармоніювати з інтер’єром кухні, оскільки пристрій буде щодня потрапляти на очі власнику. Місткість морозильної камери визначає кількість м’яса та напівфабрикатів, що можуть одночасно зберігатись. Якщо ви прихильник страв зі свіжих продуктів, великий об’єм не потрібний.

Функція smart-керування дозволяє переглядати стан та наповнення холодильнику на відстані від нього. Перед придбанням обов’язково проконсультуйтесь зі спеціалістом, він допоможе обрати найкращий варіант. Вдалого шопінгу та рівномірного охолодження страв!