Мобільні стенди – що це таке?

0
700

Жодна виставка, акція, рекламна компанія не проходить без використання мобільних стендів. У них можуть бути різні форми, але все об’єднують наступні критерії: простота монтажу; можливість розміщення барвистих зображень на полотні; прийнятна вартість. Мобільні стенди являють собою конструкції, на яких розміщуються назва, логотип компанії, а також інформація про контакти компанії, часу проведення та умови акції. Зображення та схеми стають наочним путівником. Існують наступні різновиди мобільних стендів:

Мобільні стенди Рол Ап

Даний тип конструкції є роликом з намотаним полотном. На полотно наноситься малюнок. Під час монтажу полотно розмотують і кріплять у верхній частині стенда. Функціональність – одне з незаперечних переваг стенду Рол Ап: всього за хвилину його можна зібрати і розібрати. До інших плюсів відносяться легка вага, компактні розміри, ергономічність доставки в бажане місце. В зібраному вигляді стенд має досить значні параметри: 2х1 м (висота і ширина). У розібраному вигляді Рол Ап вміщається в чохол, який схожий на тубус. Металева касета надійно захищає полотно з малюнком від механічних пошкоджень.

Мобільні стенди Поп Ап (Pop Up)
Мобильные стенды - что это такое?
Різновид мобільного стенду Поп Ап – це металевий каркас, який одним рухом розгортається подібно парасольці. Особливі магнітні стрічки дозволяють закріпити полотно з зображенням. Дизайнерське рішення даних конструкцій різне: пряма, опукла, увігнуте, хвилеподібне. Змінюючи кількість секцій, параметри (ширину і висоту) можна варіювати. До безперечних переваг Поп Ап відносяться:
– оригінальний зовнішній вигляд, який надає зображенню додатковий обсяг;
– можливість багаторазового використання;
– компактність, зручність при перенесенні.

Мобільні стенди Фолд Ап (Fold Up)
Мобильные стенды - что это такое?
Конструкція являє собою планшетний варіант, вироблений з профілів: окремі секції з’єднані в необхідному порядку. Планшети з пластику і пінокартону з попередньо нанесеним малюнком вставляються в рамки. Стенд Фолд Ап виконує різні функції і має масу достоїнств:
– Завдяки можливості розгортання рамки на 360° можна встановлювати кількома способами.
– Він може виступати в ролі інформаційної перегородки, коли необхідно зонувати великі виставкові стенди або простір промо-акції.
– В офісах стенд Фолд Ап широко використовується в якості інформаційної дошки.
– Змінюючи різні планшети, інші можна залишати без трансформації: це практично і зручно.