МОЖНА ШОКОЛАД ПРИ СХУДНЕННІ

3-6-2018


Я просто обожнюю шоколад. Ні дня не можу прожити без цукерок, шоколадних батончиків, тортів та какао-напоїв. Гіркий шоколад при схудненні: користь чи шкода? Як бути? Давайте розбиратися.
Залежність від шоколаду поширене явище. Воно пояснюється підвищеним вмістом какао особливої речовини, яка сприяє виробленню ендорфіну (гормону щастя) і викиду в кровоносну систему серотоніну. Завдяки цьому після вживання шоколадних десертів відчувається бадьорість і емоційний підйом. Крім того, у складі какао присутні кофеїн і теобромін, які насичують організм енергією і підвищують працездатність.Хочу запропонувати купити Здесь

Всі ці речовини містяться в натуральних какао-бобах. Унікальне вміст корисних речовин цілком виправдовує цю маленьку слабкість. Тому, їжте на здоров’я. Але не шоколад треба вибрати правильний і при цьому дотримуватися помірності.

Секрет дієтологів: “насправді схуднути досить просто. Треба всього лише…”
Види шоколаду
Шоколад поділяється на три види за кількістю вмісту в ньому какао-продуктів:

Гіркий, або темний шоколад — в його склад, як правило входить три основних інгредієнти: какао-боби (не менше 55%), какао-масло (не менше 30%) та цукор-пісок. Для збагачення смаку та його різноманітності виробники додають в шоколад харчові добавки ( горіхи, ізюм, вафельну крихту тощо) і ароматичні добавки ( ванілін, коньяк, цедру цитрусових).
Молочний шоколад — він вже складається з какао-бобів на 35-50%. Вміст у ньому сухого молока, добавок і цукру значно збільшується.
гіркий шоколад при похуденииБелый шоколад — тут вміст какао-бобів становить менше 35%, а може і зовсім відсутні, зате вміст цукру в ньому доходить до 55%, а сухого молока до 15%. Цей вид солодощі насилу можна віднести до шоколаду. Їх об’єднує тільки вміст какао-масла.
Якщо ви стежите за своєю фігурою, то єдиним ласощами, з точки зору дієтологів, буде чорний шоколад, він при схудненні ні в якому разі не зашкодить вашій фігурі.

Живі боби: у чому користь
Живими какао-боби називаються через відсутність: будь-яких термічного та хімічного впливу на них при обжарке, лужної обробки, високотемпературного способу відділення какао-масла. Вони залишаються у своєму незмінному стані, завдяки чому зберігають свій багатий природний склад і унікальні цілющі властивості.

Кількість корисних речовин: вітамінів, макро – і мікроелементів, антиоксидантів залишається незмінним, тобто в три рази вище, ніж в оброблених какао-бобах. Зрозуміло, що живе какао чинить більш ефективний вплив на людський організм, ніж звичайне какао.

Шоколад з какао-бобів: у чому користь
Завдяки своєму мінеральному, амінокислотним, антиоксидантній складу какао у багато разів випереджає за користь інші відомі рослинні продукти.

гіркий шоколад при похуденииМногочисленными лабораторними дослідженнями підтверджено, що при регулярному вживанні (до 20 грам в день), какао (чорний шоколад) має цілющий вплив на організм людини: попереджає серцево-судинні та онкологічні захворювання, покращує гормональний баланс, зміцнює імунітет і сприяє загальному оздоровленню.

А здатність гіркого шоколаду підвищувати настрій, допомагає впоратися з дратівливістю, яка неодмінно нас відвідує в період харчових обмежень.

Какао-боби: корисні властивості для схуднення
Дієти Зірок:
Спосіб схуднення від Малишевої, який “підірвав” мережа! (читати)
Алла Пугачова: “Я знайшла свій рецепт. Жир з живота відлітає…”
Бородіна: “Якщо мені треба терміново схуднути, я додаю у воду…”
Живі какао-боби дуже корисні для нашого організму. Вони покращують зір, нормалізують гормональний баланс, підвищують працездатність, допомагають впоратися з депресією, покращують стан шкіри і багато іншого. Його використовують при виробництві «правильного» шоколаду, який рекомендується вживати під час дієти.

Як не дивно, гіркий шоколад при схудненні не тільки не сприяє появі зайвої ваги, але і допомагає позбавитися від нього!

Відсутність в живих какао-бобах рафінованого цукру, гідрогенізованих жирів і шкідливих синтетичних добавок роблять їх абсолютно безпечними для фігури. А завдяки своїм смаковим властивостям і поживної цінності, какао-боби цілком задовольняють апетит і чудово насичують організм.

Шоколадне обгортання: рецепт

Прекрасна половина людства не обмежилася використанням шоколаду тільки в їжу. Ми вирішили використовувати його і для косметичних процедур. І правильно зробили!

Одне з основних способів його використання — шоколадне обгортання, яке надає на шкіру приголомшливий результат. Після нього шкіра стає підтягнутою, зволоженою, а обсяги за рахунок дренажного ефекту, помітно скорочуються.

гіркий шоколад при похуденииСамый простий рецепт шоколадного обгортання полягає в наступному: розтопити плитку гіркого шоколаду (100 г) і теплу масу нанесіть на проблемні ділянки. Оберніть харчовою плівкою і укутати ковдрою. Через 30-60 хвилин змийте шоколад і нанесіть на тіло антицелюлітний крем (зволожувати і живити шкіру після шоколадного обгортання не треба! — у ньому міститься какао-масло, яке і зробить це за вас).

Можна посилити жиросжигающие ефект шоколадного обгортання за рахунок додавання до шоколадній масі тертого імбиру або меленого перцю.