Музичний конкурс «Нова Хвиля»: зустріч з висхідними зірками і королями естради

0
317

Популярний міжнародний захід New Wave, для проведення якого використовується сочинська майданчик, встигло увійти в число найбільш очікуваних і значущих музичних заходів літа. Всім бажаючим відвідати конкурс Нова хвиля квитки можна придбати у офіційного дистриб’ютора. Починаючи з 2002 року він проходив у прибалтійській Юрмалі, і основною відмінністю цієї зіркової зустрічі було виступ метрів і тих, хто тільки почав рух до слави, на тій же сцені. У 2015 році дитячий тур перенесли в Сочі, завдяки чому журі та глядачі змогли звернути більше уваги на маленьких талановитих виконавців.

Нова хвиля 2016 Сочі: чому захід завоювало визнання численної публіки?

Такий значний глядацький і виконавський інтерес визначається безліччю важливих чинників:

– Можливість виступу на одній сцені представників різних російських регіонів і навіть зарубіжних держав. Проведення шоу заплановано на початок вересня, у зв’язку з чим його зможуть відвідати жителі та гості Сочі, а також численних передмість. Продумана концертна програма стане одним з найяскравіших моментів відпочинку на російському чорноморському узбережжі.
– Велике число учасників. У Сочі приїжджають таланти з Вірменії, Білорусі, Індонезії, Греції, Казахстану, Болгарії, Латвії, Італії, Хорватії, РФ, України і навіть Швейцарії.
– Можливість отримати заряд чудового настрою, а також особисто побачити кумирів вітчизняної естради та почути їхні музичні номери.

Шоу New Wave з’явилося завдяки старанням таких відомих композиторів, як Раймонд Паулс та Ігор Крутой. Увага до конкурсу підвищується буквально щорічно, в тому числі і з боку іноземних співаків і композиторів.a