На якому морі краще провести відпустку.

11-26-2018

На якому морі краще провести відпустку.

Цитую: квитки і вдвічі дешевше. Мінуси: потрібно робити візу і бути уважним у виборі готелів (відверто поганих готелів в Індії багато). Порада: якщо замість готелю ви вирішите оселитися у приватних апартаментах, спробуйте пошукати підходящі варіанти на сайті AIRBNB. Зареєструватися на сайті можна за цим посиланням. У цьому випадку ви відразу ж отримаєте невеликий бонус на перше бронювання. Плюси: гарна природа, чудові пляжі, відсутність візових перешкод, безліч природних пам’яток і екскурсійних маршрутів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://morepiva.ua/kyiv/pivo/vkusnoe-pivo/temnoe/.
просто якось не можу уявити собі самостійну подорож в Єгипет. Хоча, може, я не правий. Може хтось так їздив. Було б дуже цікаво дізнатися. Ну і взагалі в Єгипті в січні теж не дуже жарко. Не знаю, чи варто радити цю країну для самостійної подорожі. Ну і ціни теж на рівні. Читав в Інтернеті, що рік на рік не доводиться. Але начебто пишуть, що в січні на Червоному морі там досить прохолодно.
Домінікана, вона обходитися дешевше Куби, острів Хайнань (Китай), крім ОАЕ, інші країни Перської затоки, я б порадила Катар. Малайзія, у цей час не комфортно на Борнео, а на Лангкаві, Філіппіни. У січні зазвичай все на південь їдуть. Тут, як правило, радять Фукуок і Фантьет. Там найтепліше і менше дощів. Взимку на відпочинок потрібно їхати на лижі)) Карпати чи Болгарія. ru приблизно за 27 євро в добу, точно не пам’ятаю. Сучасні апартаменти в готелі, дуже привітний і чуйний господар відповів на всі питання.