На якому морі краще провести відпустку.

3-20-2018

На якому морі краще провести відпустку.
Щоб відпочинок на морі в травні вас не розчарував, варто заздалегідь дізнатися, де і як можна приємно відпочити напередодні літа, на яких курортах вже встановилася гарна погода, і які розваги вам там можуть запропонувати. При цьому важливо також мати уявлення і про деякі особливості кожної окремої країни. Кращим вибором для травневого відпочинку на узбережжі Північної Африки є найбільш відомий марокканський курорт Агадір. В цей час повітря тут прогрівається до +27 градусів, море теж тепле, що дозволить насолодитися повноцінним пляжним відпочинком. До речі, саме в Агадіре знаходиться найкращий пляж всього атлантичного узбережжя Марокко. Крім прийняття сонячних ванн тут можна зайнятися серфінгом або відпочити від моря, зробивши приємну кінну прогулянку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Отдых на Черном море.
На курорті є центри таласотерапії, і відмінні поля для гольфу. Також в Агадіре починається безліч екскурсійних маршрутів, а травень – ідеальний час для подорожей на південь країни. Другим регіоном, де можна чудово відпочити в травні, є Близький Схід. У травні можна добре відпочити на курортах Ізраїлю. Тут варто тепла, іноді навіть спекотна погода, але спека пом’якшується дмуть з моря легким бризом. Тим, хто бажає просто грітися на сонці і купатися в морі можна порадити курорти Середземного і Мертвого морів, а також озера Кінерет.
Для бажаючих познайомитись з історією та визначними пам’ятками цієї дивовижної країни, існує маса екскурсійних маршрутів. Дуже радимо скористатися цими пропозиціями, так як кращого часу для екскурсій по Ізраїлю, ніж квітень-травень вам не знайти. До того ж саме в цей час, в кінці квітня – початку травня, Ізраїль відзначає своє головне свято – День Незалежності. По всій країні в цей день проходять офіційні урочисті прийоми та військові паради, а на вулицях — народні гуляння з піснями та танцями. Головна особливість цього свята – велика кількість державних прапорів, якими прикрашені, здається, кожний дім і кожна проїжджаюча машина.