Найбагатша людина на планеті

0
327

Скромний житель американського штату Пенсільванія Кріс Рейнольдс ніколи й не припускав, що зможе стати найбагатшою людиною на планеті. Правда, всього на кілька годин. В один прекрасний день Рейнольдс, який займався продажем автозапчастин через Інтернет, вирішив перевірити свій баланс на PayPal і з подивом виявив, що на його рахунку лежить «кругленька» сума 92 233 720 368 547 800 доларів, тобто 92 квадрильйона з невеликою дрібницею.

Так 24 червня 2013 року 56-річний американець став багатшим всіх людей, що живуть на планеті Земля. Досить сказати, що на той момент стан мексиканського магната Карлоса Сліма, що займав першу сходинку в списку Forbes, становили якісь «жалюгідні» 73 мільярда доларів.

Сам Рейнольдс зізнався в інтерв’ю, що не повірив у таке щастя, вирішивши, що це всього лише жарт. Він ніколи не мав на PayPal більше тисячі доларів. Через деякий час Кріс ще раз перевірив свій баланс, і він виявився нульовим, як і повинно було бути. Куди ж поділася нечувана сума? Незабаром співробітники платіжної системи визнали, що сума на рахунок Кріса Рейнольдса була зарахована в результаті технічної помилки. Стати більш ніж у мільйон разів багатшими мексиканця Сліма у Рейнольдса не вийшло.

В якості компенсації американцеві запропонували зробити внесок на благодійність, який сплатить PayPal. Що вирішив Кріс – не повідомляється. А ось про те, куди він витратив би 92 квадрильйона доларів, Рейнольдс охоче розповів журналістам.

У цьому випадку щедрий американець оплатив державний борг США, який становить 16 трильйонів доларів. А ще купив би команду «Філадельфія Філліс» – найстаріший бейсбольний клуб в США, заснований ще в 1883 році. При цьому, Кріс додав: «Якщо б мені запропонували вигідну ціну». Погодьтеся, для людини, яка має на рахунку 92 квадрильйона «зелених», торгуватися з-за якоїсь дрібниці в кілька мільйонів просто несерйозно.

До речі, за 2014 рік обсяг платежів, оброблених Pay Pal, склав 235 мільярдів доларів. Важко навіть підрахувати, скільки років знадобилося б, щоб розрахуватися з Крісом Рейнольдсом. І це при тому, що вона працює в 190 країнах світу і має на даний момент більше 164 мільйонів користувачів. А сама компанія була заснована в 1998 році, і серед її творців був уродженець Радянського Союзу Макс Левчин, сім’я якого з 1991 року проживає в США.

Джерело: http://i-fakt.ru