Найбільший валянок в світі (2 фото)

0
325

Не валяй дурня, валяй-ка краще валянок. Цим і зайнялася петербурзька молода художниця Валерія Лошак. За рік вона створила арт-об’єкт “Російський розмір”. Це шестиметровий валянок з повсті.

Тепле взуття встановили на набережній Обвідного каналу у креативного простору “Ткачі”.

-Я замовила триста кілограмів вовни наших російських овець/ Мені привезли матеріал з Гатчини і Підмосков’я.

Для оптимізації часу художниця-монументаліст сама винайшла два приладу. Вони спростили їй трудомісткий процес мокрого валяння. Валерія спочатку робила великі панно сірого кольору, а потім з’єднувала їх воєдино.
Але валянок все ж розкладний. До креативного простору “Ткачі” на набережній Обвідного каналу величезну взуття привезли на фурі, а потім збирали з шести частин. Монтаж зайняв три дні.
Цей валянок на чотири метри більше існуючого в світі рекорду. В нього можна увійти через п’ятку і погрітися. Всередині поміщаються троє дорослих людей. Тепер Валерія може подати заявку на рекорд до книги Гіннесса.

-Всередині валянка — вогник свічки. Це душевний вогонь, який має своє власне значення для кожного. Доповнює композицію сходи в халяву валянка, йде в небо і означає важкий, але необхідний духовний зріст, — пояснює свій задум художниця. – А ще з валянка видно небо, правда, зараз воно не блакитне.
Дивно, що валянок в мокру сіру погоду відчуває себе чудово. Шерсть після дощу висихає за годину.
У “Ткачів” валянок простоїть до 23 листопада, потім художниця розраховує продати або розмістити на іншу виставкову майданчик.
А петербуржці тим часом поспішають сфотографуватися в п’ятки валянка-гіганта.
Самый большой валенок в мире (2 фото)

Джерело