Найдорожче зброя в грі CS:GO

0
897

Незважаючи на те, що в CS:GO проходять віртуальні бої, зброя коштує дуже дорого, а в деяких випадках практично як даний. У це важко повірити, але досить поспілкуватися з досвідченими гравцями або заглянути на EasyDrop, як стає ясно, що популярна гра давно перетворилася на комерційну платформу для заробітку, оскільки ціни на деякі бойові примірники просто захмарні, враховуючи те, що це повністю віртуальне зброю.

Найдорожча AWP
Самое дорогое оружие в игре CS:GO
Загальновідомий факт, що багато любителів CS:GO мають схильність до снайперської гвинтівки AWP, з допомогою якої можна вразити супротивника з одного пострілу навіть з самого далекого відстані. На цій слабкості непогано заробляють ті, хто вміє робити унікальні дизайни для цього зброї. Справа в тому, що на сьогоднішній день модифікована гвинтівка AWP Dragon Lore StatTrak коштує близько 250000 рублів.

Але підступ полягає не тільки в ціні зброї, а в тому, що за своїми характеристиками воно нічим не відрізняється від базової AWP, яка доступна кожному гравцеві в будь-якому раунді всього за 4750 віртуальних долара. Вся справа в «унікальному дизайні, який чомусь став неймовірно популярним і, відповідно, дуже дорогим.

Ніж за $360
Самое дорогое оружие в игре CS:GO
Ви думаєте, що покупка такої гвинтівки – це занадто. Що ви тоді скажете про ножа ціною в $360? І мова тут йде не про віртуальної ігровій валюті. Ніж Karambit | Fade (New Factory) – це престиж, більше шкоди для суперника і, звичайно ж, стильний дизайн. Це зброя не можна дістати, відкриваючи кейси на EasyDrop CS GO, тому за ним доведеться полювати, адже не кожен гравець може похвалитися його наявністю в своєму ігровому арсеналі.

StatTrak UPS
Самое дорогое оружие в игре CS:GO
Також варто звернути увагу на StatTrak USP Оріон за 20000 рублів, який від базового варіанта відрізняється лише поліпшеним дизайном. Розробник запевняє, що малюнок на пістолеті завдано вручну, тому це ексклюзивна робота, яка коштує своїх грошей. З цим важко погодитися, але це не заважає геймерам купувати цей скін за пристойні гроші, щоб підвищити собі самооцінку і престиж серед таких же любителів CS:GO.