Найдорожчі картини у світі (7 фото)

0
682

Найбільш цінні картини світу, за які справжні цінителі мистецтва готові віддавати мільйони доларів, як правило, зберігаються в європейських і американських музеях і галереях. Вартість цих картин не випадкова і складається з сукупності їх віку та імені творця. Найчастіше на перший погляд полотно здається непоказним, але так як воно вийшло з-під пера великих майстрів на кшталт Пабло Пікассо або Вінсента Ван Гога – автоматично зараховується до безглуздо дорогостоющим предметів мистецтва. Але якщо ж ви дійсно є любителем мистецтва – живопису, вам не обов’язково витрачати мільйони доларів на картини, а можна купити картини маслом і саме ті картини, які підійдуть під інтер’єр, а в сучасний час це можна цілком легко зробити через інтернет-магазин. Але все ж нижче вашій увазі представлені сім творів мистецтва, що вражають своєю історією і ціною.

«Гравці в карти»

Це полотно Поля Сезанна, що представляє собою досить цікаву суміш кубічної форми живопису з імпресіоністських баченням світу художника. Справжня картина прикрашає королівський палац Катару, що обійшлася власникам у чверть млн. доларів. Раніше належала приватному колекціонерові, на сьогоднішній день займає абсолютна першість серед найбільш найбагатших полотен.

«№ 5, 1948»
Самые дорогие картины в мире (7 фото)
Створене Джексоном Поллоком в 1948-му р. полотно, було придбано за $140 млн. Девідом Мартінесом допомогою торгів, що відбулися на початку листопада 2006-го р. на нью-йоркському аукціоні. Сьогодні полотно дорівнює $162,7 млн.

«Жінка 3»
Самые дорогие картины в мире (7 фото)

Цю картину, создававшуюся протягом 1951-1953 рр. разом з іншими п’ятьма полотнами абстрактно-експресіоністським художником Віллемом де Кунінг, в 2006-му р. придбав за $137,5 млн. Стівен Коен. До цього моменту близько 20-ти років твір належало тегеранському Музею мистецтва сучасності. Нині її ціна дорівнює $159,8 доларів.

«Портрет Аделі Блох-Бауер 1»
Самые дорогие картины в мире (7 фото)

Твір в 1907-му р. написав Густав Климтом, і воно являло собою один з 2-х портретних зображень Аделі Блох-Бауер. Це полотно, як одне з великих світових творів, було куплено Рональдом Лодером. Торг відбувся на нью-йоркському аукціоні в червні місяці 2006-го р., змусив новенького господаря розщедритися на $135 млн. Сьогодні його можна придбати за $155,8 млн.

«Портрет доктора Гаше»
Самые дорогие картины в мире (7 фото)

Створений Вінсентом Ван Гогом портрет, показує доктора в особі самого нідерландського художника не за довго до закінчення його життєвого шляху. Повністю закінчено в 1890-му р., після чого він пішов з торгів за $82,5 млн. Ціна полотна нині близько $149,5 млн.

«Бал в Мулен де ла Галетт»
Самые дорогие картины в мире (7 фото)

Картина, кисті П’єра Огюста Ренуара (французького творця), датується 1876-им роком. У 1990-му р. продана Риоей Сайто паризького Музею Орсе, де вона зберігається і донині. Її цінність нині – 141,5 млн. доларів.

«Хлопчик з трубкою»
Самые дорогие картины в мире (7 фото)

Пабло Пікассо створив твір у 1905-му р. (так званий «рожевий період» творця) у момент свого перебування у Франції. Вона являє собою зображення перської хлопчини з рожевим вінком на голові і з люлькою в руці. Придбано у 2004-му р. сім’єю Уїтні за 104 млн. доларів у Фонду Гринтри. Поточна ціна полотна дорівнює 19 млн. доларів.