Найдорожчі речі в світі (15 фото)

0
435

Ви коли-небудь запитували себе — скільки коштує міжнародна космічна станція? Скільки потрібно заплатити за найдорожчі, з коли-небудь зроблених людиною, годинник? А скільки за півтора кілограма трюфелів? Так, можливо ви скажете, що купити кожен з наступних речей неможливо. в. може це і так. Але в наш час взяти кредит і дозволити собі кредит на приємні дрібниці може кожен, при чому за 5 хвилин, детальніше: http://dengivsemza15minyt.ru/zajm-za-5-minut/. А тепер представляємо вашій увазі рейтинг п’ятнадцяти найдорожчих речей у світі.

15. Пиво Antarctic Nail Ale.


Вартість: 1815 доларів
Це найдорожче пиво у світі, пляшка якого коштує цілих 1815 доларів! Для його виробництва використовується вода антарктичних льодовиків, що означає саму чисту і стародавню воду у світі. Саме ці два факти визначають таку високу ціну. Смак напою заснований на традиційному рецепті багаторазово нагородженого пива Nail Ale, флагманського продукту пивоварні australia’s Nail Brewing Company. Всього було вироблено тільки 30 пронумерованих і сертифікованих пляшок Antarctic Nail Ale. Весь дохід від їх продажу був відправлений фонду «Sea Shepherd», що займається охороною китів.

14. Італійський білий трюфель.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 160 тисяч доларів
Трюфелі — найдорожчі гриби в світі. Найбільш цінним їх видом вважається італійський білий трюфель. Представлений на знімку примірник важить 1,51 кілограма. Він був проданий за 160 тисяч доларів дегустатору з Гонконгу.

13. Шампанське Gout de Diamants.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 1,2 мільйона доларів
Саме так виглядає найдорожче шампанське у світі. Варто, однак, відзначити, що не вміст пляшки, а її дизайн тут є найціннішим. Gout de Diamants замінив свій стандартний, кришталевий логотип емблемою з білого золота. Додатково вона отримала 19-ти каратний діамант. Все разом коштує 1,2 мільйона доларів. Є також «бюджетний варіант» — стандартна пляшка Gout de Diamants коштує 250 тисяч доларів.

12. Дерево Бонсай.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 1,3 мільйона доларів
У дерев Бонсай різний вік, розмір, походження і, як бачимо, також і ціна. Найдорожчий екземпляр цього японського дерева був проданий на 11-ій Азійських Виставці Бонсай і Суйсеки. Суйсеки — це японське мистецтво артистичної експозиції річкових каменів і уламків скель, які своїм виглядом нагадують людей, тварин, комах і об’єкти. Вже на другий день виставки 300-літнє дерево досить солідних розмірів знайшло свого покупця.

11. Henry IV Dudognon Heritage Cognac Grande Champagne.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 2 мільйона доларів
Henry IV Dudognon Heritage Cognac Grande Champagne — це найдорожчий у світі коньяк. Як і у випадку з шампанським, на його цінність впливає, насамперед, вартість пляшки. Вироблений з 1776 року напій, перед розливом повинен знаходитися в бочці як мінімум 100 років. Сама пляшка — це справжній витвір мистецтва. Вона складається з 24-каратного золота і платини найвищої проби. Додаткове прикраса становлять 6 тисяч сертифікованих діамантів.

10. Найдорожча порода собак.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 2 мільйона доларів
Звичайно ж — собака це не річ і не предмет, але в цьому рейтингу вона не може не бути присутнім. Порода тибетських мастифів може собою пишатися. Офіційно — це найдорожча порода собак у світі. Рекорд б побитий в Китаї, в провінції Zhejiang, коли анонімний любитель собак придбав цуценя тибетського мастифа за 2 мільйони доларів.

9. A. Lange&Sohne Grand Complication.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 2,5 мільйона доларів
Це найдорожчі годинники, які коли-небудь були виставлені на продаж. Всього, протягом шести років, буде зроблено тільки 6 примірників, за 2,5 мільйона доларів кожен. Щорічно, на ринку будуть з’являтися лише одні такі годинники, зроблені одним певним майстром. Годинники виготовлені із золота і срібла найвищої якості. Ремінець виконаний з крокодилячої шкіри.

8. Rhein II.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 4,3 мільйона доларів
На рахунку аукціонного дому christie’s є багато цікавих рекордів, але жоден з них не викликав стільки суперечок, як аукціон фотографії Rhein II — знімка 1999 року німецького фотографа Andreas Gursky. Цю фотороботу придбав анонімний колекціонер за 4,3 мільйона доларів. Це абсолютний рекорд.Ймовірно, ми ніколи так і не дізнаємося, чому за такий монотонний знімок хто заплатив таку велику суму. Сам автор вважає його своєю найвдалішою роботою, яка, за його словами, алегорично описує сенс життя.

7. Lamborghini Veneno.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 4,6 мільйона доларів
Veneno — це супер-автомобіль марки Ламборджині, представлений під час виставки в Женеві у 2013 році. Всього виготовлено три екземпляри цієї машини, кожен з яких був проданий за 4,6 мільйона доларів.

6. Шабля Наполеона.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 6,4 мільйонів доларів
Інкрустована білим золотом шабля була використана останній раз у битві під Морено більше 200 років тому. Французький аукціонний будинок Osenat, ще перед початком аукціону запевняв, що зброя відразу після битви було подаровано на весілля брата Наполеона, а потім передавалося з покоління в покоління. Шабля була продана за 6,4 мільйонів доларів анонімному колекціонерові.

5. Лестерський кодекс.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 30,8 мільйонів доларів
Codex Leicester — це збірка записів Леонардо да Вінчі 16-го століття. Є одним з дев’яти кодексів, створених великим вченим і містить його ілюстрації та ескізи, пов’язані з мистецтвом і наукою. У 1994 році манускрипт був проданий на аукціоні Біллу Гейтсу за 30,8 мільйонів доларів, ставши, таким чином, найдорожчою книгою в історії.

4 Stradivarius 1719 MacDonald.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 45 мільйонів доларів
Найдорожча скрипка у світі? Звичайно ж — їй може бути тільки інструмент виробництва великого майстра Страдіварі. Рекордна ціна 45 мільйонів доларів визначена аукціонним будинком sotheby’s для скрипки 1719 MacDonald.

3. Airbus 318 Elite Private Jet.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 60 мільйонів доларів
Мало людей у світі можуть придбати собі особистий літак. Навіть серед багатіїв лише кожен п’ятий може дозволити собі подібну розкіш. Нічого дивного, адже найсучасніший, що потопає в розкоші і, за сумісництвом, самий дорогий літак у світі, коштує близько 60 мільйонів доларів. Airbus A318 Elite може вмістити 18 пасажирів і обладнаний окремим офісом, їдальнею, спальнею і душовою. A318 пропонує також просторе багажне відділення.

2. Tianhe-2.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 400 мільйонів доларів
Tianhe-2 — це китайський суперкомп’ютер, створений за участю 1300 вчених і програмістів. «Чумацький шлях 2» — так можна перекласти назву, призначений для моделювання та аналізу в урядових оборонних системах. Суперкомп’ютер працює під управлінням операційної системи Kylin, спеціально створеної китайською армією.

1. Міжнародна космічна станція.
Самые дорогие вещи в мире (15 фото)
Вартість: 150 мільярдів доларів
Це, без сумніву, найдорожча річ з коли-небудь створених людиною. Міжнародна космічна станція — це також найбільше підприємство в історії освоєння космосу. Її перший модуль «Зоря», вироблений в Росії за американські кошти, був запущений на орбіту в 1998 році. Зараз подібних модулів вже 15 (всього повинно бути 16) — вони зроблені в Рссіі, США і Європі. МКС літає над нашими головами на висоті близько 350 кілометрів.