Найгучніші пограбування у світі

0
578

Здійснюючи пограбування, грабіжник стає об’єктом, за яким буде полювати поліція. Однак є і позитивна сторона для таких людей – вони стають знаменитими. Вкравши величезну суму грошей з банку або магазину, можна стати відомою особистістю. А якщо вже вкрасти цілих мільйон, то сумніви в тому, що грабіжника наздожене популярність, не залишається. Усі новини будуть про це трубити, а поліція всіх країн з особливою ретельністю вишукувати грабіжників. Достатньо одного доброго пограбування, щоб можна було до кінця своїх днів попивати свій віскі, де-небудь на березі моря.

До великої радості, багато людей тільки мріють про це, не здійснюючи пограбувань. Хоча вже були такі прецеденти, коли крадіям вдавалося здійснити пограбування, зробила їх неймовірно знаменитими і дуже багатими. Про цих випадках неодноразово говорили по телевізору і писали в інтернеті. Але завжди можна уникнути пограбування банку, сейфи, банкомати – при організації правильної охоронної системи або системи контролю доступу, яскравим представником якої є системи доступу та контролю “Шериф” (http://access-control.ci.kiev.ua/). Системи доступу та контролю “Шериф” — це комплекс програмного і технічного забезпечення, призначений для управління безпекою, моніторингу та реєстрації доступу людей і транспорту як всередині об’єкта, так і на його території. Однак не всім вдається уникнути затримання. Деяких грабіжників вдається спіймати й посадити за ґрати.

Банк «Инкахран».
Самые громкие ограбления в мире
У 2010 році було зовсім не тільки пограбування, але і вбивство ні в чому не винних інкасаторів банку. Коли не вийшло зв’язатися з інкасаторською машиною, на її пошуки кинули всі сили. Незабаром вона була знайдена з трьома трупами всередині – охоронця, водія та інкасатора. А от гроші з машини, як ви вже зрозуміли, пропали. Злодії, вкравши на суму 130 мільйонів рублів, тут же стали витрачати гроші, розважаючись і святкуючи перемогу. Саме з-за цього їх і вдалося зловити.

Центральний банк Франції.
Самые громкие ограбления в мире
Цього разу обійшлося без жертв. Тоні Мусулін, що працює інкасатором, просто не зміг втриматися від спокуси. Він сів у машину, заповнену грошима, і просто поїхав, куди очі дивляться. Через тиждень Тоні просто здався поліції князівства Монако, де він, імовірно, вирішив витратити велику суму грошей. До речі кажучи, викрадена сума дорівнює 17,2 мільйонів доларів. Користувачі інтернету відразу ж відгукнулися на цей випадок. Вони стали писати гасла в стилі: «Тоні Мусулін в президенти!». Ось так добре закінчилася історія. Може, Тоні і правда виберуть в президенти?

Центральний банк Бразилії.
Самые громкие ограбления в мире
В кращих традиціях голлівудських бойовиків, кілька злодіїв вирішили пограбувати банк. Вони ретельно розробили план, зняли будинок поряд з банком і прорили тунель до банку. У підсумку, вони збагатилися на 69 мільйонів доларів. Як вам таке?

Bank of England.
Самые громкие ограбления в мире
У Британії група людей захопила керуючого банком. Вони вимагали відкрити сховище, інакше вони вб’ють сім’ю керуючого. Звичайно ж, заради запобігання загибелі сім’ї, дверцята сховища була відкрита. Злодії винесли з банку велику суму грошей – 92,5 мільйони доларів.

США. Каліфорнія. 1972 рік.
Злочини скоювалися завжди. Навіть 40 років тому були пограбування. 7 людей увірвалися в банк, погрожуючи всім і вимагаючи відкрити сейфи. Коли їх вимогу виконали, вони втекли, прихопивши коштовності та гроші на суму 12 мільйонів. Можна з упевненістю сказати, що з урахуванням інфляції, сьогодні ця сума була б дорівнює 100 мільйонів. Проте злочинці не змогли довго переховуватися. Через деякий час поліція напала на його слід і затримала всіх. Ну, що ж, спроба – не тортури.

Ювелірний дім Гаррі Уїнстона.
Самые громкие ограбления в мире
Багато знаменитості люблять красуватися на публіці в коштовностях від цього бренду. Мабуть, не тільки актори і співаки люблять ці коштовності, але і грабіжники. У 2009 році був здійснений наліт на бутік у Парижі. Четверо невідомих проникли в будинок і викрали коштовності на суму в 80 мільйонів євро. Поліції вдалося затримати 25 підозрюваних, у яких знайшли частину вкрадених коштовностей. Кажуть, що за всім цим стоїть відомий картель «Рожева пантера».