Наймолодші і багаті люди світу (7 фото)

0
343

У відповідності зі сформованою традицією, у березневому випуску популярного друкованого видання Forbes був опублікований рейтинг найбагатших людей світу. Варто зазначити, що 66 осіб, що вважаються найбагатшими людьми світу, не досягли 40 років . Більш того, лише п’ятеро осіб, що увійшли в топ-15, змогли похвалитися тим, що сколотили статки без сторонньої допомоги. Щоб стати багатим важливо пам’ятати, що для досягнення успіхів необхідно поставити перед собою чітку мету. Однак далеко не кожен може витримати всі випробування на шляху до її досягнення. Деяким людям не вистачає віри у власні сили і можливості, інші ж занадто ліниві і не можуть здійснити свою мрію. Найчастіше саме високі амбіції і бажання працювати над собою сприяють небувалого успіху. Саме цього – подолання страхів, досягнення поставленої мети та вмінню ставити перед собою мету вчить тренінговий центр Євгена Дейнеко.

1. Олександра Андерсен, 19 років, стан – 1,2 млрд доларів, джерело – ринок інвестицій. Юна мільярдерка знаходиться на 1476 місці в рейтингу найбагатших людей планети. Дівчина, як і її сестра, розділяє з нею одне місце рейтингу, потрапила в нього завдяки акціям батьківській компанії Ferd.

2. Катерина Андерсен, 20 років, зі статком у розмірі 1,2 млрд доларів, разом зі своєю молодшою сестрою займає 1476 місце в списку Forbes. Варто зазначити, що гроші дівчата успадкували від свого батька, власника контрольного пакету акцій компанії Ferd.
Самые молодые и богатые люди мира (7 фото)

3. Густав Магнар Витзе. У 22 роки успадкував 1 млрд доларів акціями батьківській компанії, що займається рибною промисловістю. Батько, який подарував своєму синові 47% пасивних акцій власної Salmar ASA, що спеціалізується на виробництві лосося та іншої продукції з риби, намагався убезпечити своє творіння від можливого нерозсудливості власного сина, як і раніше, займаючи керівну посаду.
Самые молодые и богатые люди мира (7 фото)

4. Еван Шпігель, 25 років, зумів сколотити 2,5 млрд доларів на популярному мобільному додатку Snapchat, выведшем молодого дизайнера на 854 позицію в рейтингу найбагатших людей світу. Варто відзначити, що сервіс по обміну повідомленнями, самуничтожающимися через кілька хвилин, був запущений на початку 2011 року. За статистикою, в додатку зареєстровано трохи більше 100 мільйонів чоловік. Ефективно управляти компанією Евану допомогло виховання: хлопчик виріс на Півдні США, в забезпеченій сім’ї. Під час навчання в коледжі, хлопець познайомився зі своїми майбутніми компаньйонами і встиг запустити досить успішне додаток Picaboo, що став ідейним натхненником для Snapchat.
Самые молодые и богатые люди мира (7 фото)

5. Людвіг Теодор Браун. У свої 26 років встиг сколотити капіталу в 1,2 мільярдів доларів США і зайняти 1476 сходинку в списку журналу Forbes. Молодий бізнесмен доводиться молодшим сином директор німецької компанії ” B. Braun Melsungen AG, що спеціалізується на виробництві медичної техніки. Станом на сьогоднішній день, річна виручка компанії, у штаті якої працює більше 50 тис. співробітників, що складає 5,5 мільярдів доларів. У свою чергу Теодор є власником 9,7% акцій компанії батька.
Самые молодые и богатые люди мира (7 фото)

6. Роберт Мерфі. Один з розробників програми Snapchat займає 1011 місце в рейтингу зі статком у розмірі 1,8 млрд доларів США. Будучи студентом Стенфорда, Боббі разом зі своїм другом Еваном Шпигелем створили одне з найпопулярніших програм на сьогоднішній день. За статистикою, щодня через Snapchat проходить більше 100 мільйонів повідомлень, уничтожающихся через кілька хвилин після відправки і прочитання.
Самые молодые и богатые люди мира (7 фото)

7. Ван Хань. Двадцятивосьмирічний мільярдер, сколотив статок у розмірі 1,3 млрд доларів на батьківській авіакомпанії Juneyao Air. Всього 27% акцій, що знаходяться в розпорядженні молодого Ханя, дозволили підняти бізнес з колін і вивести компанію на міжнародні біржі. Крім цього, Ван володіє 14% акцій холдингу, створеного його батьком.
Самые молодые и богатые люди мира (7 фото)