Найнеймовірніші свята світу (12 фото)

0
555

Людям, які звикли до своєї культури, свята інших народів здаються дивними, а часто і дивними. Щоб зрозуміти традиції інших людей треба просто спробувати не обмежувати себе лише своєю культурою. Однак у низці свят, властивих тим або іншим народам, є воістину дивовижні і незвичайні, про яких і буде розказано нижче.

Міжнародний день пірата. Це свято, хоча і зародився у США, поширився завдяки Інтернету по всьому світу. Тепер щорічно 19 вересня можна зустріти в різних куточках Землі людей в банданах і пов’язками на очах, які говорять на незвичайному піратському мовою, перемежовуючи слова знайомими “піастри”, “тисяча чортів”.

Мавпячий банкет. Це свято проводиться в провінції Лопбурі, Тайланд. Щорічно участь у ньому беруть близько 600 мавп, які запрошені до обіду. Бенкет на честь бога Рами складається з різноманітних овочів і фруктів. Згідно з легендою саме цьому богові мавпи допомогли здобути перемогу над численними противниками.
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Фестиваль фарб в Нью-Делі. Цей індійський народний свято присвячений приходу весни, а також відродженню життя і вигнання зла. Його проводять в місяць, і він триває 2 дні, адже згідно з легендою саме в цей день загинула Холіка, злий демон. В цей день святкування проходять в кожному місті, в них запалюються багаття, які символізують закінчення зими і смерть злих духів. На вогні спалюють і опудало Холіки, в багаття кидаються і плоди сезонного врожаю – кокоси, зерна і т. д. Вранці ж починається саме веселощі – люди виходять на вулицю і починають обливати один одного підфарбованою різнобарвною водою, а також кидатися один в одного яскравими кольоровими порошками.
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Свято голих. В Японії прийнято святкувати цей день, ще починаючи з 767 року. Для цього в храмі Saidaji збирається близько 3000 одягнених лише в стегнах пов’язки чоловіків. Метою цього свята є привернення до себе удачі, так як вірування свідчать, що всі нещастя можуть бути віддані дотиком до голого людини. Ось чому оголені люди після очищення в храмі йдуть ходою вулицями міста, де до них може долучитися кожен охочий. Зазвичай таких людей, які шукають щастя, досить багато. Тільки от проведення дня припадає на лютий, тому потрібна неабияка сміливість, щоб вийти роздягненим на вулицю, не дивно, що учасниками випивається багато саке.
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Свято поклоніння своїм предкам під назвою Тапати. Відзначається жителями чилійського острова Пасхи. Для цього остров’яни вбираються в особливі костюми і влаштовують танці. Також і між чоловіками, й між жінками проводяться змагання з бігу зі зв’язкою бананів. В ході урочистостей вибирається і королева, яка разом з красою повинна бути і працьовитою. Претендентки розповідають суворому журі про те, скільки вони наловили риби і наткали полотна.
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Свято Апхелио в Шотландії. У місті Лервік для святкування споруджують 9 метрову модель корабля вікінгів з традиційним драконом на носі. Городяни вбираються вікінгами, здійснюють смолоскипна хода по місту, сурмлячи в сурми, а корабель при цьому несуть до моря. У команді зазвичай налічується 40 вікінгів, але їх супроводжує близько 900 учасників, відповідно і мальовничо вдягнутих. Церемонія шляхом кидання в корабель 900 факелів в установленому місці підпалює дерев’яну човен, слідуючи стародавнім обрядом поховання полеглих воїнів.
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Фестиваль Джаз Фест. Новий Орлеан вважається світовою столицею джазу, і в кінці квітня – початку травня тут проходить один з найбільших джазових фестивалів світу – JazzFest. Виконавці джазової музики влаштовують концерти на відкритих і закритих сценах, а то й просто на вулицях міста. Луїзіанський джазовий фестиваль славиться не тільки музикою, але і неповторною новоорлеанской кухнею. Це качка «po-boy», смажені баклажани з соусом з кубинських раків, лангусти і устриці. І деякі фанати приїжджають сюди щороку тільки для того, щоб знову скуштувати незвичайні святкові страви.
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Свято Октоберфест – Німеччина. Відомий на весь світ свято Пива припадає на середину вересня – початок жовтня і збирає любителів цього напою і веселощів з усіх куточків земної кулі. Проводиться Октоберфест на лугу Терези, в центрі Мюнхена, де встановлюється безліч пивних наметів і різних атракціонів. У пивному фестивалі можуть брати участь тільки мюнхенські пивоварні компанії, які варять спеціальне октоберфестовское пиво з вмістом алкоголю 5,8—6,3 %.
Відкривають свято під звуки оркестрів господарі наметів на святкових упряжках з пивними бочками, на чолі ходи – обер-бургомістр Мюнхена і символ міста – мюнхенський дитина. Пройшовши шлях з центру міста, хід зупиняється на лугу Терези, де в першу бочку октоберфестского пива за допомогою спеціального молотка вбивається кран. З цього моменту пивний фестиваль вважається відкритим.
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Гарячий чоловік. Свято вигадали у США і щороку справляється в пустелі Невада. Свято справляється за тиждень до першого понеділка вересня і триває цілий тиждень. Сенс свята не зрозумілий, але суть полягає в тому, що тисячі людей будують в пустелі ціле місто протягом тижня, а потім просто власноруч руйнують його. Після чого спалюють солом’яне опудало. Незрозуміло навіщо, але у кожного свої традиції.
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Що хотілося б сказати наостанок, якою б свято не був, який би народ не зауважував його, наскільки б він не вибивався з подання звичайного фестивалю або свята, ніяке шоу не проходить без ефектного феєрверку. Найкраще шоу вам допоможе зробити супер-феєрверки магазину Ба-бах. Кредо магазину – продавати тільки саму якісну піротехніку за найнижчими цінами, пропонуючи при цьому максимально високий рівень сервісу!
Самые невероятные праздники мира (12 фото)

Самые невероятные праздники мира (12 фото)