Найнеймовірніші травми (8 фото)

0
668

Людина за захищеності поступається багатьом представникам тваринного світу. Але це – уявна беззахисність. Людське тіло набагато міцніше і сильніше, ніж ми думаємо. Катастрофи, аварії, сверхнагрузки, падіння і стихійні лиха забирають багато людських життя, але при цьому і в таких жахливих ситуаціях гинуть далеко не всі.

Природа нагородила нас тілом, здатним винести воістину нелюдські навантаження, забезпечивши при цьому певним запобіжником», що перешкоджає нам свідомо йти на ризик. Але хто з нас не падав з велосипеда або, катаючись на ковзанах, не падав і не отримував травму, напевно таких людей немає, а найголовніше в такому разі не впадати у відчай і застосувати до травми спеціальні препарати для зовнішнього застосування, припустимо, такий як Долобене – на сайті http://dolobene.ru/faq.html детально описано як і в яких випадках слід застосовувати препарат. Але, незважаючи ні на що, щорічно – хто свідомо, а хто випадково потрапляє в такі «плетіння», залишитися живим після яких, здається, неможливо. Однак деякі не просто виживають, але і продовжують активно і повноцінно жити.

Чоловік з половиною голови

У 2010-му інтернет-простір розбурхала поява фотознімку людини, у якого залишилася половина голови. Знімок зізнавався фейковим: надто нереальним здавався факт існування людини в такому стані. Але це був справжній чоловік, який пережив автокатастрофу. Карлос Родрігес вилетів з машини, пробивши лобове скло. Лікарям вдалося зробити неможливе: використовуючи досягнення нейрохірургії та нейропластики, вони зберегли людині життя. Для друзів Карлос став «Половинкою» – таке ім’я «приклеїлося» до нього.

Ледь не позбулася голови
Самые невероятные травмы (8 фото)
Шеннон Маллой ледь не залишилася без голови після того, як дверцята автомобіля, захлопнувшись, перетисла їй шию. При обстеженні в лікарні лікарі встановили розриви практично всіх зв’язок, м’язових волокон і сухожиль. Здавалося, зв’язок головного мозку із спинним мозком порушена, і отримані ушкодження несумісні з життям. Однак після численних операцій дівчина була не тільки врятована, але й уникла паралічу. Правда, Шеннон осліпла на одне око і з’явилися труднощі з промовою.

Міцні легені
Самые невероятные травмы (8 фото)
Без малого шість десятків років Діана Оделл прожила завдяки стаціонарного дихального апарату. Переживши у трирічному віці поліомієліт, наслідком якого стала деформація хребта, Діана не могла користуватися портативними пристроями для дихання. Але це не завадило сильної духом Оделл отримати вищу освіту, стати письменником і прожити гідне життя.

Жити після протонної «атаки»
Самые невероятные травмы (8 фото)
Вченому А. П. Бугорскому, у 1978-му потрапив під сильне випромінювання від прискорювача частинок – самого потужного на той момент в СРСР, вдалося вижити після того, як його мозок був проколений променем протонів, мчать зі швидкістю, рівної світловий. За описом самого Бугорского, було відчуття, що в голові щось спалахнуло і запалилося яскравіше сонця. Після цього неймовірного випадку «на пам’ять» вченому залишилася паралізованою ліва сторона обличчя.

Вижити в крижаній воді
Самые невероятные травмы (8 фото)
Після перебування у крижаній воді більше години дворічної Мішелль Фанк дивом вдалося вижити, при цьому не відбулося жодних негативних змін в мозку! У 1986 році, граючи на замерзлому струмку поблизу з будинком, дівчинка провалилася і стрімко зникла під льодом. Не яка подавала ознак життя, її знайшли і витягнули з ополонки лише через 1,5 години. Після прямого масажу в області серця, зробленого лікарем, дитина почав подавати ознаки життя.

Робітник, якого розрізало навпіл
Самые невероятные травмы (8 фото)
У 2006-му році Труман Данкан, який працює на залізниці, міркував, сидячи на рейках, варто йому після роботи сходити в пивну. Невідомо, до якого рішенням прийшов чоловік, бо потрапив під локомотив, машиніст якого теж думав про щось своє, не помітивши його. Лікарі буквально зшивали Трумана з половинок тіла. Невдачливий «мрійник» позбувся правих ноги і руки. Лікарям довелося провести 23 операції, завдяки яким вдалося врятувати тулуб.

Повернули чутливість ампутованої руці
Самые невероятные травмы (8 фото)
Данець Денніс Аабо Соренсен в 2003-му році, позбувся руки. Через 11 років лікарі зуміли підключити до плечового нервового сплетіння чоловіки створену ними систему електродів. Штучна «рука» стала управлятися і рухатися, як жива, а пальці протеза відчували дотику до предметів не гірше справжніх.

Серце, повернувшееся на 900
Самые невероятные травмы (8 фото)
Це сталося в Італії, в 2014-му. Після аварії в надійшов в приймальний спокій лікарні мотоцикліста проявилося ненормальне «поведінка» серця. Його ритм сповільнений, відзначалися перебої. Після обстеження лікарі виявили поворот серця вправо під прямим кутом. Таке становище – декстрокардія, вважається вродженим дефектом. Поворот внаслідок аварії спостерігався вперше в медичній практиці. На щастя хлопця, лікарі змогли повернути назад небажану зміну положення серця.[/center]