Найнезвичайніші доменні імена в світі

0
254

Хто має у власності свій сайт, той знає, що для отримання доменного імені (сайту) доводиться перебрати сотні назв, так як найпопулярніші на момент реєстрації обов’язково зайняті. До речі з доменом свого сайту я якось швидко визначився, але спочатку хотів зробити новинний портал – звідси й назва www.billionnews.ru. Але деякі перебравши сотні назв примудряються вибрати зовсім неординарне ім’я, про них і піде сьогодні мова.

Для більшості користувачів мережі не буде шоком домен, скажімо, 60 символів. Однак і серед таких довготелесих доменних імен трапляються вельми оригінальні. До них можна віднести сайт thelongestlistofthelongeststuffatthelongestdomainnameatlonglast.comна якому зібрані різні цікаві факти, прямо як на нашому російськомовному порталі.

В цю ж купу можна віднести і thelongestdomainnameintheworldandthensomeandthensomemoreandmore.com, творці якого вважали свій домен найдовшим у світі і навіть подали заявку в Книгу рекордів Гіннеса. Однак, на жаль, а може і на щастя, їх заявку відхилили. Аргумент був досить простий — у цьому немає сенсу, бо можна побити рекорд додавши в доменне ім’я всього одну букву. Але все ж часи змінюються, і ви можете спробувати заявитися в Книгу рекордів Гіннеса зареєстровано доменне ім’я, сильно відрізняється від інших.

Ще більш сумна доля у домена 3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com, який зараз майже не працює. Для тих хто не помітив, домен складається не з простого підбору цифр, а є десятковим відображенням числа Пі, принаймні до 63 знаки після крапки.

Інший домен — dowebsitesneedtolookexactlythesameineverybrowser.com — містить в собі питання, який перекладається як «Потрібно веб-сайтів виглядати однаково у всіх браузерах?». Не найдовший домен і далеко не самий оригінальний, проте перейдіть по ньому і Ви отримаєте досить вичерпну відповідь на поставлені в домені питання. Стислість сестра таланту, можливо…

Чим-чим, а стислістю точно не були обдаровані митці-засновники містечка в Уельсі — Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch, що в перекладі з валлійського означає «Церква святої Марії в улоговині білого ліщини біля бурхливого виру і церкви святого Тисилио біля червоної печери ». Ім’ям цього містечка названий сайт (llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch.co.uk), творці якого також не соромляться називати його сайтом з найдовшим доменним ім’ям. Цікаво, їм хтось казав що розмір це не головне?..