Найоригінальніші балкони в світі (8 фото)

0
814

Балкон – це не просто архітектурна деталь і функціональне розширення житлової площі. При наявності фантазії і дизайнерської сміливості із стандартного балкона можна створити щось фантастичне і неймовірне, що поєднує в собі комфорт, красу й оригінальну ідею.
Якщо Ви зважитеся на сміливий експеримент з дизайном власного балкона або лоджії, скоріше за все, знадобляться і оригінальні вікна, приміром, виконані з кольорового профілю. За посиланням можна подивитися палітру кольорів і види ламінації пластикових вікон, пропонованих компанією «Вікна-Траст», що реалізувала ряд проектів по склінню із застосуванням нестандартних рішень.

А нижче ми розповімо про те, як надходять з балконами архітектори і дизайнери по всьому світу.

Балкон-басейн
Самые оригинальные балконы в мире (8 фото)
Архітектори, які створювали хмарочос Aquaria Grande в Мумбаї явно подумали про те, плескатися в басейні і милуватися панорамою нічного міста – відмінна ідея. Сказано – зроблено, і мешканці елітних квартир отримали таку можливість у повному обсязі. Житловий комплекс взагалі відрізняється комфортабельністю – не виходячи з хмарочоса, ви зможете відвідати сауну, тренажерний зал або традиційні, «закриті» басейни.

Підземний варіант
Самые оригинальные балконы в мире (8 фото)
Здавалося б, сама ідея розмістити балкон нижче рівня землі віддає абсурдом. Але японський майстер архітектури Юкихару Судзукі наочно показав своє вміння нестандартно дивитися на речі і ламати традиційні уявлення. Підземний балкон розташувався на схилі пагорба і дозволить спостерігати за панорамою, відчуваючи себе частиною гори.

Варіант для сміливих
Самые оригинальные балконы в мире (8 фото)
Балкон Вілліс-Тауер – це навіть не традиційний архітектурний елемент, скільки атракціон для тих, хто бажає полоскотати свої нерви. На останньому поверсі найвищої будівлі в США зробили балкон з прозорою підлогою і стінками – просто постояти тут вже справжній подвиг. Балкон користується великою популярністю у любителів екстремальних селфи.

Варіант VM House
Самые оригинальные балконы в мире (8 фото)
Тут варто розглядати не одиничний балкон, а ціле концептуальне архітектурне рішення. VM House – це житловий комплекс, що складається з двох будівель у формі літери V і M. Балкони на цих будівлях здаються розташованими хаотично і сильно нагадують трикутні зубці якогось загадкового монстра. В реальності немає хаосу – все розраховано таким чином, щоб будь-який з балконів отримував максимум сонячного світла і при цьому не заважав сусідам.

Балкони-трапеції
Самые оригинальные балконы в мире (8 фото)
Ще одне комплексне рішення, яке створює ілюзію оптичного обману. Завдяки формі трапеції, використаної архітекторами, такі балкони виглядають дуже футуристично і несподівано.

Балкони-чашки
Самые оригинальные балконы в мире (8 фото)
Завдяки креативному маркетингу від компанії Niimi, що займається виробництвом чаю, перехожі можуть милуватися оригінальним рішенням у вигляді чайних чашок життєрадісною забарвлення.

Балкон-гараж
Самые оригинальные балконы в мире (8 фото)
Прекрасне рішення для автомобіліста, що живе в мегаполісі. Купуючи квартиру з таким балконом ви можете забути про проблеми пошуку паркувального місця. Завдяки спеціальному підйомнику ви зможете потрапити до себе додому прямо в автомобілі. До того ж машина постійно перед очима.
Як легко помітити, балкон може виглядати зовсім нетривіально і виконувати самі оригінальні функції – все залежить від креативності будівельників і архітекторів. Але якщо ви живете в типовому будинку, не варто зневірятися. Достатньо бажання і цікавої ідеї для того, щоб перетворити свій балкон: використовуйте незвичайні матеріали і не бійтеся експериментувати.