Найпотужніший у світі автомобіль (4 фото)

0
571

Найбільш, мабуть, очікуваною прем’єрою нью-йоркського автосалону, відкриття якого відбудеться 1 квітня, стане гіперкар LM2 Streamliner від виробника спорткарів компанії Lyons Motor Car. За попередньою інформацією, цю елегантну, стильну машину і найпотужнішу на даний момент машину планують випустити обмеженою серією.

Кузов цього автомобіля незвичайного дизайну виконаний з вуглепластика, а основою є монокок з алюміній-карбону. Lyons LM2 Streamliner оснащений регульованою підвіскою, гальмами з карбон-кераміки від виробника Brembo і вихлопною системою з високоміцного титану. Дзеркала заднього виду замінені цифровими відеокамерами, а контроль всіма системами відбувається з допомогою тачскрін з діагоналлю 16 дюймів.
Самый мощный в мире автомобиль (4 фото)

На автомобілі встановлений бі-турбований двигун об’ємом обсягом 8,2 літрів і потужністю в 1700 кінських сил (Nelson Racing). В автомобілі 7-супенчатая коробка передач і їй крутний момент 2,18 тис. Н-м. До 96 км\год гипиркар LM2 Streamliner розганяється всього за 2,2 секунди, а максимально можлива швидкість цього авто – 466 км/ч. За словами розробників, в машині немає жодної кнопки або важелі, управління максимально наближене до управління надпотужними болідами.
Самый мощный в мире автомобиль (4 фото)

Офіційної інформації про ціну машини поки немає, але якщо вірити чуткам, бажаючим стати володарем самого потужного гіперкара доведеться викласти більше мільйона американських доларів. Відомо так само, що буде випущено не більше 20 авто.
Самый мощный в мире автомобиль (4 фото)