Найскладніші питання у вивченні французької мови

9-7-2020

Французька, культова мова кохання, може бути значно менш романтичною, коли ви вивчаєте відмінювання дієслів і намагаєтеся розшифрувати те, що ваш офіціант, в Parisienne café, намагається вам сказати. Вивчення французької мови має ряд складних моментів, які можуть зробити її неприємною для вивчення.

Ось чотири найскладніші питання щодо вивчення французької мови:

Складна вимова

Без сумніву, найважчою частиною вивчення французької мови є вимова. Письмова французька та розмовна французька мова спочатку здаються окремими словами, відтоді існує ряд правил, які диктують, коли певні літери не вимовляються, або слова раптово зливаються та перетворюються в одне.

Слідкуйте за правилами, які змушують “je aime” стати j’aime; які роблять “t” у cabernet та “x” у bordeaux тихим, і це разом означає d’accord, який має як скорочення, так і тиху “d”.

Деякі труднощі виникають через відмінності у синхронізації звуків між французькою та англійською мовами. В той час, як англійська мова є стресовою (прискореною), французька є складовою (своєчасною) . Це ускладнює розуміння французької мови, оскільки вам доведеться налаштувати своє вухо на ритм і каденцію мови, а також визнати ці зв’язки і взаємодію. Саме тому гарні перекладачі французької мови такі важливі.

Ох, і не забувайте ті хитрі R і носові голосні! Усні перекладачі французької мови мають бути надзвичайно уважні.

Розміщення вірного аксанту

Письмовий французький також може бути «мінним полем», коли йдеться про численні аксанти. Найбільш поширеним аксантом у французькій мові є l’accent aigu: é, що використовується тільки на букві «Е». Вам потрібно навчитися l’accent grave (la) la cédille (ç), l’accent circonflexe (ê) і le tréma (ï).

На щастя, як тільки ви дізналися правила, що регулюють аксанти, розуміння вимови буде набагато простішим, а також з’ясування значення слова.

Виявлення помилкових друзів

Вивчення французької мови є гарним прикладом в тому, наскільки багато мов запозичують лексику один від одного. На жаль, слова, які виглядають однаково, не завжди мають однакове значення, тому важливо стежити за цими фальшивими друзями.

Деякими прикладами є confidence, що означає приватне чи таємне питання по-французьки, affluence, що означає величезний натовп, grand означає великий, librarie говорячи про книжковий магазин, location означає оренду, і (стежте за цим) préservatif – презерватив. Плутаючи їх можна легко прийти до кумедного або незручного непорозуміння.

Сполучення дієслів та їх численні винятки

Як і інші латинські мови, французька мова має значну кількість сполучень дієслів. Є 6 різних форм, залежно від особи (je, tu, il / elle / on, nous, vous, ils / elles). Більшість дієслів виконують певну схему, залежно від закінчення дієслова (-er, -ir або -re). На жаль, існує також ряд неправильних дієслів, які потрібно просто запам’ятати. Це особливо важко на початкових етапах вивчення французької мови, оскільки багато загальних дієслів є нерегулярними.

Хоча французька, безумовно, має свої труднощі, але нагородою є те, що ви здатні говорити цією мовою, і це неймовірно. Якщо ви хочете працювати на міжнародну благодійну організацію, хочете зрозуміти, справжній химерний (колоритний) французький фільм, або хочете знайти деякі основні фрази для ваших подорожей, французька мова є цікавою для вивчення, незважаючи на всі труднощі.