Найцікавіші місця в італії.

2-20-2018

Найцікавіші місця в італії.
Італія – батьківщина Ренесансу, що стала колискою для сотень тисяч робіт великих художників, мислителів, поетів, скульпторів. На цій мальовничій землі жили і творили Леонардо да Вінчі, Тіціан Вечелліо, Сандро Боттічеллі, Мікеланджело Буонорротти, Рафаель Санті. Кожен куточок Італії уособлює розкіш монументальних архітектурних композицій і чудових краєвидів. А пам’ятки, створені людиною і самою природою, перетворили країну на своєрідний музей, що зібрав цілу колекцію найкрасивіших місць на Землі. Вулкан Везувій – грізний символ Італії, що з’явився в результаті зіткнення євразійської та африканської тектонічних плит. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Личный водитель италия.
Могутня гора висотою 1270 метрів височить над Неаполем, змушуючи здригатися місцевих жителів навіть при вигляді диму, що виходить з вулканічного каналу, а потопає в хмарах маківка приховує кратер, що досягає 750 метрів в діаметрі. Цей вулкан є самим небезпечним в Європі. Стовпи пилу, безліч каменів і пелена попелу поглинули понад 16 000 чоловік, що мешкали на родючих ґрунтах біля підніжжя гори.
Численні наступні виверження тільки підтвердили міць Везувію. Його активність часом призводила до того, що вся південна Європа задихалася від попелу, що осідає на дахах будинків, на вулицях, в лісах і на узбережжях. Остання активність нині сплячого вулкана була зафіксована в 1944 році. Пишність палацу, де колись жила княгиня Волконська, доповнюється помпезною розкішшю фонтану, виконаного в стилі бароко. Дорогу йому вказують тритони, а по обидві сторони знаходяться висічені з каменю алегоричні фігури.