Найвища дівчина у світі (8 фото)

0
159

17-річна дівчина з Туреччини на ім’я Румеиса Гелги (Rumeysa Gelgi), зростання якої складає 2 метри 13 сантиметрів, була офіційно оголошена самою високою дівчиною в світі. Румеиса Гелги отримала нагороду від Книги рекордів Гіннеса в ході спеціальної презентації, яка пройшла в її рідному місті Сафранболу, Карабюке.

Румеиса є ученицею 11-го класу середньої школи і живе з батьками, старшими братами і сестрами, у яких зростання абсолютно нормальний. Високий зростання Румеисы обумовлений хворобою, яка називається синдром Вівера — рідкісне генетичне захворювання, що викликає швидке зростання. Також у дівчини незвично великі руки і ноги. Розмір стопи Румеисы відповідає 47-го розміру чоловічого взуття.
Самая высокая девушка в мире (8 фото)

Високий зростання завдає дівчині безліч незручностей, у тому числі з пересуванням. Для того щоб ходити, вона використовує спеціально виготовлену для неї інвалідну коляску та ходунки. Взуття для дівчини також виготовляється індивідуально.
Самая высокая девушка в мире (8 фото)

«Це цікаво і змушує мене відчувати себе особливою. Зростання дозволять мені з легкістю заглядати на найвищі полиці, а крім того, ніхто не може подивитися на мене звисока»
, — наводить слова дівчини Mail Online.
Самая высокая девушка в мире (8 фото)

Доктор Омер Хакан Явасоглу проводив офіційні вимірювання Румеисы, які, згідно з правилами Книги рекордів Гіннесса, необхідно проводити три рази протягом одного дня.
Самая высокая девушка в мире (8 фото)

«Книга рекордів Гіннесса визнає неординарних людей у всьому світі. Румеиса демонструє неймовірну витримку і мужність, живучи зі своєю хворобою, і це велика честь зустрітися з нею і нагородити її титулом»
, — заявив офіційний представник Книги рекордів Гіннесса Сейда Субас-Гемиси.
Самая высокая девушка в мире (8 фото)

Лікарі запевнили Румеису, що вона не буде далі рости, так що дівчина не зможе побити рекорд найвищого живої людини на землі і свого земляка Султана Косена, зріст якого становить 2 метри 51 сантиметр.
Самая высокая девушка в мире (8 фото)

Раніше найвищою дівчиною вважалася канадка Ганна Хейнинг Свон, зростання якої становив 2 метри 41 сантиметри. А найвищою людиною в історії є американець Роберт Уодлоу зростання якого в 1940-му році становив 2 метри 72 сантиметри. Рекорд Румеисы буде представлений в Книзі рекордів Гіннеса 2015, яка вийде у вересні.
Самая высокая девушка в мире (8 фото)