Напрямки для подорожей на яхті

12-21-2021

 

 

 
 

 

Влітку яхтинг в Середземномор’ї і північних широтах найбільш активний. Вся прибережна Європа ніби оживає. Але, замість того, щоб відпочивати на одному пляжі, у вас буде можливість досліджувати недоступні звичайному туристу місця. Подорожуйте на яхті і відкривайте для себе нові цікаві напрямки і пам’ятки, яких немає в путівнику. Залишилося тільки вибрати свій варіант. Також хочемо вам порекомендувати https://sailica.com/ru/destinations напрямки для подорожей на яхті.

Ми зібрали для вас добірку з п’яти кращих літніх напрямків подорожей під вітрилами-ви обов’язково знайдете серед них своє.

1. Норвегія

Літо-ідеальний час року, щоб подорожувати по Норвегії на парусній яхті. Погода дарує нам довгий світловий день і 20-24 градуси тепла. Наш маршрут пройде красивими стародавніми фіордами, якими ходили ще скандинавські мореплавці – вікінги. Раніше ці краї населяли сильні і суворі завойовники, а зараз тут живуть не менш сильні духом люди, які оберігають первозданну природу і зберігають старовинні вірування і традиції.

Історія Норвегії та морські подорожі йдуть пліч-о-пліч. Неможливо уявити собі цю дивовижну країну без монументальних фіордів, стрімких водоспадів, вузьких заток і багатого морськими мешканцями північного моря. Ми обов’язково захопимо з собою на борт снасті для риболовлі, адже що це за подорож по Норвегії без свіжих морепродуктів?

Цього літа ми вирушаємо в незабутню подорож по країні незліченних фіордів і північних сяйв. Приєднуйтесь до нас, щоб відчути себе героїв скандинавських міфів і відкрити для себе сувору красу Норвегії!

2. Нідерланди

Голландія або королівство нідерландки – дивовижна північна країна, в якій навіть прем’єр-міністр їздить на роботу на велосипеді:)

Варто відвідати Голландію саме влітку, адже там обожнюють літні водні розваги. А незліченні канали дозволять нам дістатися до всіх точок нашого маршруту на традиційній голландській яхті з плоским дном – лемстераке. Країна багата каналами і озерами, а велика її частина омивається північним морем. Напевно, саме тому тут і виник яхтинг.

Пейзажі країни тюльпанів і вітряних млинів не сплутати ні з однією іншою країною. У нашій подорожі ми відвідаємо її столицю-неоднозначний і унікальний Амстердам, а також безліч середньовічних рибальських сіл і поселень. Ми спробуємо кайтинг, покатаємося на велосипедах і відвідаємо незвичайні музеї.

Приєднуйтесь до нашої подорожі на лемтсераках по країні контрастів і свободи, щоб відчути атмосферу казкової Голландії!

3. Греція

Греція по праву може вважатися ідеальним регіоном для подорожей на яхті. Найбільш комфортні умови – саме влітку. Блакитне і місцями сапфірове іонічне море і білосніжні пляжі – те, що потрібно, щоб вдосталь накупатися і позасмагати. А відокремлені, відрізані від іншої частини острова бухти і мальовничі печери привнесуть в нашу подорож дух пригод.

Ці краї багаті міфами і легендами стародавньої греці. Ми зможемо відчути себе аргонавтами і пройдемо маршрутами одіссея по іонічним островам. Архіпелаг славиться найкрасивішими пляжами в Європі, які оточені з трьох сторін білосніжними стрімкими скелями, а підійти до них можна тільки з моря.

1 приєднуйтесь до нашої флотилії, яка цього літа вирушить у подорож слідами давньогрецьких міфів!

4. Тоскана

Тоскана-самий незвичайний регіон Італії. Він славиться неймовірної краси заходами, які талановиті художники споконвіку зображували на своїх картинах. Лазурне узбережжя Тірренського моря-ніби ідеально створений для яхтингу регіон. Тосканський архіпелаг, що складається з семи островів, за його красу прозвали дорогоцінними каменями богині Венери.

Ми почнемо нашу подорож з Флоренції – центру мистецтва і архітектури, а також батьківщини великих геніїв епохи відродження.

Влітку ми вирушаємо в морську подорож по краю налитих сонцем виноградників. Приєднуйтесь, щоб разом з нами насолодитися незабутніми заходами!

5. Сицилія

Вирушаємо на Сицилію, де вдихнемо запах червоних сицилійських апельсинів, відвідаємо врослі в прямовисні скелі стародавні міста і пройдемо під вітрилами по блакитному прозорому морю.

Літо-відмінний час для яхтингу по силіції і липарским островам, які включені в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Архіпелаг виник завдяки виверженню підводних вулканів. Деякі з них досі діють, і, можливо, ми навіть побачимо справжнє виверження.

У нашу подорож ми вирушимо великою галасливою флотилією. Нас чекають гастрономічні відкриття, водні розваги і відмінний яхтинг! відкрийте для себе яскраву Сицилію разом з нами!