Навіщо людині потрібні зуби?

0
220

Природа заклала в людині великий потенціал, особлива місія покладено на зуби. Вони мають головною функцією під назвою “мовний апарат”. Крім того, пам’ять людини залежить саме від кількості зубів. Рівні, красиві і білі зуби приносять естетичне задоволення.

Вирівнювання зубів для правильного пережовування їжі
Зуби беруть активну участь у травленні: відкушують їжу, перетирають і подрібнюють її. За виконуваною функцій їх поділяють на 4 види: малі і великі корінні; ікла і різці. Їх відмінність видно по коронці, переглядається над десною. До ріжучим відносяться ікла і різці, інші – жувальні. Якщо верхній або нижній ряд не рівний, то легко зробити вирівнювання зубів за рахунок брекет-системи, капи, пластинки. Оптимальний і правильний варіант фахівець підбере, проконсультуватися у нього можна безкоштовно.

Функція жування працює за рахунок групи м’язів, розвиваються з силою при переробці їжі. У процесі жування верхня щелепа повністю спокійна, нижній ряд виробляє руху в різні сторони. Перетравлення має три фази:
-відкушування;
-роздрібнення;
-розчавлення їжі.

Подрібнена їжа пересувається з допомогою щік і язика, після “змочується” слиною і надходить у шлунок. Простіше кажучи, зуби виконують великий обсяг роботи.

Вирівнювання зубів формує звукову мова
Вирівнювання зубів без брекетів здійснюється з допомогою капи. Якщо зуби нерівні, або відсутній один з різців, диктором точно не стати. Вони утворюють приголосні звуки, їх так і називають: зубні. Це “д”, “т”, “н”. Допомога верхніх зубів і щелепи потрібна для “ф”, “л”, “в”. Неправильно ростуть зуби, їх відсутність деформована форма вважаються приводом для звернення до такого фахівця, як логопед.

Вчені з Японії довели, що жувальні рухи надають ефективну і позитивну діяльність мозку, розвивають скроневий мозок, а також відповідають за короткочасну пам’ять. Все це безпосередньо залежить від того, яка кількість зубів у порожнині рота, правильності зростання і рівного ряду. З цього випливає, рівні зуби відіграють велику роль. Крім того, результати дослідження довели, чим менше зубів у роті, тим обсяг скроневої частки мозку менше. Красива щелепу підкреслює індивідуальність людини.

Відвідавши сайт http://ortholiner.kz/ru/korrektsiya-i-ispravlenie-nerovnyih-zubov є можливість замовити процедуру вирівнювання за доступною ціною. Це підгонка, підбір капи для вирівнювання або відбілювання.