Названа найнещасніша країна в світі (3 фото)

0
265

За замовленням ООН компанія Sustainable Development Network Solutions провела дослідження, виявивши саму щасливу і нещасну країну в світі. На фото внизу думаю ви здогадалися про найщасливішій країні світу.

На першому місці за рівнем щастя вже не перший раз стала Данія, змістивши торішнього лідера – Швейцарію, яка залишилася лише на другому місці. У десятку найбільш задоволених життям країн також увійшли (у порядку убування рівня щастя): Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Канада, Нідерланди, Нова Зеландія, Австралія, Швеція.

А ось найнещаснішою країною за рейтингом виявилася Бурунді, зайнявши 157-е місце, перед нею виявилися Сирія, Афганістан і Бенін.
Названа самая несчастная страна в мире (3 фото)

Росія опинилася на 56 місці, хоча в минулому році посіла 64 місце – рівень щастя в нашій країні виріс. На 11-й сходинці — Ізраїль, на 12-й — Австрія, на 13-й — США. Німеччині дісталося 16-е місце, Великобританії — 23-е, Японії — 53-тє, Китаю — 83-е.
Названа самая несчастная страна в мире (3 фото)

Укладачі доповіді пояснюють, що рівень щастя населення не завжди відповідає рівню життя в країні. На задоволеність впливає комбінація економічних, соціальних і природних факторів. Також зазначається, що громадяни країн з меншим соціальним нерівністю більш щасливі.