Нерозгадана таємниця 20 століття: Карта Пірі Рейса

0
474

У серію статей про нерозгадані таємниці XX століття не увійшла таємниця про загадкову карті Пірі Рейса. Ми вирішили виправити цю неточність і розповісти вам про цю загадкову карті. Так от, В 1929 році група істориків виявила дивовижну карту, намальовану на шкурі газелі. Дослідження показало, що це оригінальний документ, намальований у 1513 році Пірі Рейсом – знаменитим адміралом турецького флоту 16-го століття.

Його пристрастю була картографія, а його високий ранг у морських силах Туреччини давав йому привілейований доступ до Царської бібліотеці в Константинополі. Рейс визнавав у серії записів на карті, що він узагальнив і скопіював дані з великого числа інших карт, деякі з яких датувалися 4 століттям до нашої ери і навіть раніше.

Карта Пірі Рейса показує західне узбережжя Африки, східне узбережжя Південної Америки, і північне узбережжя Антарктиди — причому північна прибережна лінія Антарктики чудово деталізована. При цьому самим дивним є не те, як Рейс зумів намалювати настільки точну карту Антарктики за 300 років до її відкриття, а те, що ця карта показує лінію узбережжя ПІД льодом. Геологічні свідчення показують, що останній раз Земля Королеви Мод була вільна від льоду за чотири тисячі років до нашої ери. А офіційна наука говорить, що крижаний панцир покриває Антарктику вже близько мільйона років. Карта Пірі Рейса очевидно показує, що північна частина цього континенту була картирована ще до того, як її вкрила крига.

Подальші і більш точні дослідження показали, що в останній період, коли Антарктика була вільна від льоду, закінчився близько 6 тисяч років тому. На сьогоднішній день ще існують сумніви щодо того, коли почався цей безледниковый період, і його точку відліку поміщають в інтервал від 13 до 9 тисяч років до нашої ери.

Таким чином, питання звучить так: Хто картографировал Землю Королеви Мод в Антарктиді 6000 років тому? Якась невідома нам цивілізація мала технологію або потреба зробити це?

Добре відомо, що згідно традиційної історії, перша людська цивілізація з’явилася на Близькому Сході близько 3000 років до нашої ери, за якої протягом тисячі років пішли китайська і цивілізація долини Інду. Таким чином, жодна з відомих нам цивілізацій не могла виконати таку роботу. Так хто ж перебував тут за 4000 років до нашої ери, хто був здатний зробити речі, які ми можемо повторити тільки зараз і з допомогою сучасних технологій?