Нерозгадана таємниця 20 століття: НЛО над Карелією

0
92

Настала пора черговий нерозгаданою таємниці 20 століттяНЛО над Карелією в 1928 році. У далекому 1928 році, за розповідями очевидців, на землю, поблизу села Шукнаволок, а саме в озеро Ведлозеро в Карелії впало циліндричне тіло. За словами тих же очевидців літаючий об’єкт завдовжки 10 метрів, з хвостовій частині якого йшли іскри впав за острів Чийраако в озеро Ведлозеро, пробивши лід, що залишився на дні озера.

З тих пір в цих місцях неодноразово були помічені аномальні явища. Так, наприклад, місцеві жителі почали помічати дивна істота з великою головою, на зріст трохи більше метра і особою, яка «все закривали пасма, схожі на волосся». Тіло його було тонким і худим, «тоненькі ручки діставали до землі, а ноги були коротенькі». При чому добре б істота бачили по одинці, так групи з десяти чоловік описують це істота в точності як інші. За розповідями, побачивши місцевих, істота стрибає у воду і зникає.

Для того, щоб розгадати цю загадку в село Шукнаволок постійно приїжджають групи дослідників, так на початку цього тисячоліття в Ведлозеро пірнали аквалангісти-ентузіасти. Дослідження місцевості стали марними, так як острів, за який впав об’єкт практично зруйнувався і всі орієнтири зникли, але все ж дослідники на дні озера знайшли загадкове освіта, по вигляду нагадує лаву.
Неразгаданная тайна 20 века: "НЛО над Карелией"

Так само в доказ існування НЛО існують і інші аномальні явища, які відбувалися саме в цьому селі. У 1932 році на село спустилася щільне чорна хмара, а коли воно розсіялася на землі залишилося желеподібна речовина, яке жителі зібрали в пляшки і використовували з якоїсь причини як ліки.

Або, наприклад, в 1987 році подружжя Федорови бачили, як над озером з’явилося якесь чотирикольорового світіння. Кожен бажаючий може переконатися в існуванні аномальної зони в селі Шукнаволок – телевізійний і мобільний сигнал в цій місцевості доходить з величезними перешкодами, коли як у сусідньому селі, що в 5 кілометрах все відмінно працює.
Неразгаданная тайна 20 века: "НЛО над Карелией"