Нерухомість в Іспанії

0
374

В даний час дуже вигідно купувати житло в Іспанії. Ціни на іспанському ринку нерухомості доступні, а ставки кредитування банків значно знизилися. Залишається лише вибрати між орендою нерухомості або придбанням власного житла. Обидва варіанти гарні, і кожен бажаючий зможе вибрати те, що йому ближче.

Найчастіше купується житло на іспанських курортах. Зараз ціна однокімнатної квартири економ-класу становить приблизно 60000 євро. За прогнозами ріелторів, ціни на квартири на березі Іспанії (Коста Бланка, Коста Брава, Коста дель Соль) зростуть на 20%, що говорить про те, що придбання нерухомості в Іспанії – дуже вигідна інвестиція. У цьому випадку фінансова криза зіграла на руку – ставки кредитування банків істотно знизилися.

Ціна квартири в Іспанії зараз становить приблизно 85% від її вартості до кризи. Зараз іспанське житло займає перше місце в Європі за вартістю і вигоді. Нерухомість представлена, як на первинному, так і на вторинному ринку. Вже зараз можна сміливо стверджувати, що рівень продажів іспанської нерухомості зросте, а значить стане вище і вартість житла. Це ще раз доводить, що потрібно купувати житло саме зараз, щоб у майбутньому нерухомість поліпшила Ваш добробут.

Що стосується оренди нерухомості, зараз на неї відзначається стійкий попит. Часто житло на курортах Іспанії і набувають для того, щоб здавати його в оренду. Воно також забезпечує своїм господарям прекрасний відпочинок. Якщо самостійно знайти орендарів складно, то можна звернутися в ріелторське агентство. Досвідчені фахівці допоможуть знайти орендарів і підберуть найбільш вигідну ціну за оренду Вашого житла. Таким чином, житло зможе працювати на фінансовий стан під час Вашої відсутності.

Нерухомість в Іспанії представлена і невеликими будиночками на узбережжі, і квартирами у великих будинках поблизу курорту, і розкішними заміськими віллами. Для орендаря велика перевага в тому, що він не є власником нерухомості, а отже, немає необхідності турбуватися про його стані і зовнішньому вигляді, також не треба виплачувати кредит за нерухомість. Але, з іншого боку, збільшити капітал, здаючи в оренду нерухомість, вже не вдасться.

Якщо оренда будинку в Іспанії зараз становить 1000-1200 євро на тиждень, то найближчим часом вартість підвищиться з-за зростання цін на житло. З цього випливає висновок, що житло на іспанських курортах – прибутковий бізнес саме для його власників.