Незвичайна японська пила (4 фото)

0
260

Японія одна з найбільш незвичайних і таємничих країн світу. Вона дивує своєю культурою, а також великою кількістю дивовижних, дивних і таких незвичних для європейців предметів. Японські товари часто виглядають дивно, деколи ексцентрично, але мають свої переваги та гарантована якість.

Японія славиться своїми інноваційними технологіями, надійними автомобілями і, звичайно ж, найбільш міцними інструментами, до таких інструментів можна віднести виробника Makita, який славиться своїм бездоганним електрообладнанням, особливо хотілося б відзначити електропилу цього виробника, яка не поступається жодному з своїх конкурентів. Так купити електропилку в Києві можна, не виходячи з дому, за допомогою спеціального онлайн-сервісу kokosy, на якому величезний перелік виробників як в Японії, так і з інших країн. Такий предмет побуту тесляра, як пила по дереву в Японії дуже відрізняється від звичних європейських інструментів. В останні роки традиційні японські інструменти для розпилювання набирають популярність серед фахівців, що працюють з деревом. Основною причиною цьому послужили комфортність і зручність використання цих інструментів.

Особливості японських пив
Японські пили відрізняються від інструментів європейського виробництва дивною формою і розміром зубів. Незвичний розмір і форма полотна робить пилку схожою на подовжений ніж. Але головна відмінність полягає в тому, що при русі пилки, зріз здійснюється в бік людини. У той час як традиційної пилкою для отримання результату потрібно здійснювати зворотно-поступальні рухи, то при використанні японської пилки потрібно здійснювати лише руху «на себе». Така техніка скорочує трудовитрати, і не вимагає особливої фізичної сили. Зріз виходить більш тонким і акуратним.

Цей ефект досягається за рахунок тонкого леза, який має товщину не більше міліметра. А зуби пилки особливої форми, виконані прямо, без нахилу, що віддалено нагадують національне японське знаряддя – меч катана. На додаток до цього, зуби заточені в різні сторони.

Види японських пив
На сьогоднішній день налічують близько 5 видів японських пив, кожна з яких унікальна і призначена для певного профілю робіт.

1. Модель Dozuki. Інструмент незвичайний тим, що має товщину близько 0,5 мм. Пила оснащена обмежуючим обухом, який контролює глибину зрізу. Вона призначена для витончених і вишуканих виробів. Не рекомендується використовувати цю модель для обробки і розпилу товстого дерева. Підходить для тонких робіт.

2. Модель Ryoba. Більш універсальна і найпоширеніша пила. Можна використовуватися для виготовлення витончених предметів, так і для перепилювання міцних гілок. Має товсте і довге полотно, але зручну рукоятку.
Зуби цієї моделі заточені з обох сторін, за рахунок чого і досягається універсальність. З одного боку зубці заточені так, що можна обробляти інструментом поздовжньо волокнисті матеріали, а з іншого боку – поперечно волокнисті.
Необычная японская пила (4 фото)

3. Модель Kataba. Цей інструмент схожий на першу модель, але з більш широким лезом. Пила не оснащена обмежувачем, що розширює її можливості. Буде відмінним помічником для проведення робіт на дачі і в саду. За допомогою цього інструменту легко виконувати вироби, що вимагають великі розрізи.
Необычная японская пила (4 фото)

4. Модель зі змінними лезами. У цього інструменту набагато більше функцій, завдяки можливості змінити насадки. Модель має спеціальну довгу рукоять і утримувач, який дозволяє прикріпити потрібне лезо. Таку компромісну модель можна зустріти у будь-якого поважаючого себе японського тесляра.

5. Складні японські пилки. За зовнішнім виглядом, така пила більше схожа на розкладний ніж. Відрізняється своєю компактністю, так як лезо не перевищує за довжиною 15 сантиметрів. Ця модель прекрасно підійде для простої і швидкої роботи.
Необычная японская пила (4 фото)